Checklist

  • You can add products to your checklist.

By emailing the checklist to yourself, you will receive the Product Brochure and Safety Data Sheet to your inbox in PDF format.

SubmitPrint

Klijų gamintojas atsako už tai, kad klijais klijuojami paviršiai suliptų

Mūsų atsakomybė – tai mūsų darbo bendrovėje „Kiilto“ būdas, pagrįstas ilgalaikiu patikimu produktų, veiklos ir partnerysčių valdymu. Tai reiškia, kad mūsų veikla remiama tvari plėtra ir aktyviai ieškoma būdų kurti ateitį. Pagrindiniai mūsų atsakomybės aspektai yra aplinkos apsauga ir produktų sauga, žmonių gerovė ir sėkmingas verslas.

Mūsų interesų grupės vertina mūsų atsakomybę

Klientai iš mūsų tikisi saugių, aukštos kokybės produktų. Jie vertina gerą klientų aptarnavimą ir praktiką, kuri padaro jų darbą saugesnį ir lengvesnį. Kaip ir kitos mūsų interesų grupės, mūsų klientus domina „Kiilto“ kaip bendrovė, darbdavys ir socialinis subjektas, ir jie vertina tai, kad „Kiilto“ yra suomių gamintojas ir veikia vietos rinkoje.

Mes informuojame apie savo atsakomybę

Mūsų veikla atitinka principus, nustatytus socialinės atsakomybės standarte ISO 26000. Kas trejus metus pagal GRI G4 (Globali atsiskaitymo iniciatyva) gaires rengiame savo bendrovės socialinės atsakomybės ataskaitą. Mes kasmet atnaujiname ir skelbiame pagrindinius bendrovės socialinės atsakomybės rodiklius.

Konkretūs veiksmai yra geriausias atsakingumo įrodymas. Daugiau apie juos galite sužinoti skirsnyje puslapio apačioje „Naujienos / atsakomybė“. Jei norite sužinoti daugiau apie mūsų su socialine atsakomybe susijusią veiklą, skaitykite mūsų naujausią bendrovės socialinės atsakomybės ataskaitą.

Responsible – Kiilto and KiiltoClean corporate responsibility report

Share This Page

SUSISIEKITE SU MUMIS!

„KIILTO“ SPECIALISTAI
JŪSŲ PASLAUGOMS

Platus mūsų prekybos tinklas padės
jums gauti atsakymus į konkrečius klausimus.

STATYBAPRAMONĖPATRONUOJAMOSIOS BENDROVĖS UŽSIENYJE

Bonsky