Checklist

  • You can add products to your checklist.

By emailing the checklist to yourself, you will receive the Product Brochure and Safety Data Sheet to your inbox in PDF format.

SubmitPrint

Beveik šimtmetis Suomijos pramonėje

„Kiilto“ istorija prasidėjo nuo nedidelės plaukų toniko ir batų tepalo gamyklos įsteigimo 1919 m. spalio mėn. Tamperės Pispalos rajone


Tuo metu šalyje trūko beveik visko. Tačiau netrūko sumanių žmonių. Kai produktų nebuvo įmanoma importuoti, pradėtos steigti įmonės, kad jie būtų gaminami vietoje. Taip atsirado bendrovė, žinoma pavadinimu „Kiilto Oy“.
– „Kiilto“ istorija / Hannu Hyttinen

XX a. antrajame dešimtmetyje vaistininkams buvo reikalingas plaukų tonikas ir burnos skalavimo skystis, batų fabrikams pradėjo trūkti dažų, lako, vaško ir klijų, o baldų fabrikams reikėjo spiritinių lakų ir polirolių. Pavadinimas „Kiilto“ (šis žodis reiškia spindesį) yra nuoroda į produktus, kuriuos bendrovė gamino savo veiklos pradžioje.

Klijai išstumia mechanines jungtis

Pirmasis „Kiilto“ savininkas buvo darbštus ir progresyvus žmogus, kuris greitai susiorientavo į reikiamus produktus ir gamyklai svarbius klientus. Jis pradėjo svarstyti galimybę gaminti avalynės pramonei skirtas lipniąsias medžiagas, kuriuos, jo nuomone, turėjo puikias perspektyvas rinkoje. Klijavimas gali pakeisti tradicines mechanines jungtis, nes tokiu būdu įvairios medžiagos surišamos, gaunant švarų ir tvarkingą galutinį rezultatą.

Klijuojamų grindų dangų išpopuliarėjimas XX a. ketvirtajame dešimtmetyje taip pat paskatino pradėti lipniųjų medžiagų statybos reikmėms gamybą. Tobulinant medžiagas ir metodus, išsiplėtė poreikiai ir naudojimo būdai statybos ir įvairių pramonės šakų srityse.

Taip pat buvo nustatyta, kad sukibimas vis dažniau laikytinas visapusišku procesu, kuris, be klijavimo, apima įvairius kitus etapus. Šios išvados paskatino „Kiilto“ išplėsti savo produktų asortimentą.

XX a. septintojo dešimtmečio pradžioje Suomijos statybininkai dažnai naudojo elementus, kuriuos, prieš klojant kiliminę dangą ar klijuojant grindis, reikėjo apdoroti specialiu išlyginamuoju mišiniu. Patraukliausias tiekėjas, žinoma, buvo gamykla, galinti tiekti lipniąsias medžiagas ir lyginamuosius mišinius kaip sukomplektuotą paketą.
(„Kiilto“ istorija / Hannu Hyttinen)

Šiandien „Kiilto“ kuria ir gamina visas įmanomas lipniąsias medžiagas ir susijusius produktus bei sistemas visoms statybos, renovacijos ir pramonės reikmėms.

Ištikimas rėmėjas, padedantis spręsti užimtumo problemas Suomijoje

„Kiilto“ dirbo beveik šimtmetį, gamindama suomiškus produktus ir kurdama gerovę. Šios pastangos tęsiamos ir toliau.Perkant suomišką kokybišką produktą palaikoma visa visuomenė.

„Kiilto“ generalinis direktorius, klientams skirtas žurnalas „Kontakti 2015“Kadangi gamykla nuosavybės teise visiškai priklauso Suomijos verslininkams, visuomenė turėtų dar daugiau dėmesio skirti joje pagamintiems produktams – jie tikrai to verti.

1925 m. naujienų straipsnis

Share This Page

SUSISIEKITE SU MUMIS!

„KIILTO“ SPECIALISTAI
JŪSŲ PASLAUGOMS

Platus mūsų prekybos tinklas padės
jums gauti atsakymus į konkrečius klausimus.

STATYBAPRAMONĖPATRONUOJAMOSIOS BENDROVĖS UŽSIENYJE

Bonsky