Checklist

  • You can add products to your checklist.

By emailing the checklist to yourself, you will receive the Product Brochure and Safety Data Sheet to your inbox in PDF format.

SubmitPrint

Statybos sektoriui ir pramonei skirti sprendimai

1919 m. įkurta „Kiilto Oy“ yra Suomijos šeimos verslo įmonė, gaminanti chemijos pramonės produktus statybų sektoriaus ir pramoninėms reikmėms. Mūsų verslo veikla apima klijų ir glaudžiai susijusių produktų kūrimą, gamybą ir pardavimą, t. y. turime visapusiškų žinių medžiagų sukibimo srityje. Mes priklausome „Kiilto“ įmonių grupei.

Mūsų veiklos kelrodis yra klientai

Mes nuolat kuriame naujus produktus ir tobuliname esamus pagal klientų pageidavimus. Be to, tiekdami klijus, teikiame pagalbą darbo etapuose, susijusiuose su gruntavimu, hidroizoliacija, sandarinimu, paviršių apdaila, apsauga ir priežiūra.

Visus savo gaminius kuriame mūsų bendrovėje, glaudžiai bendradarbiaudami su savo klientais. Mes visada esame netoliese ir lengvai pasiekiami. Mes žinome kiekvieno kliento poreikius, medžiagas bei sąlygas ir labai atsakingai laikomės visų aplinkos apsaugos, saugos ir kokybės reikalavimų. Mūsų bendra mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros veikla tęsiama tol, kol tam tikras produktas atitinka kliento lūkesčius. Mes tiekiame suderinamus produktus ir sistemas visoms naudojimo paskirtims, taip palengvindami atrankos procesą ir patį darbą.

Vienintelė riba yra jūsų vaizduotė

Mūsų aplinka kasmet kinta vis sparčiau. Mūsų klientų medžiagos ir gamybos technologijos nuolat tobulėja, teisės aktų reikalavimai griežtėja, o skaitmeninės technologijos žengia pirmyn. Taigi nuolat reikalingi nauji sprendimai. Šie veiksniai įtraukiami į vis ilgėjantį lipniosioms medžiagoms ir jose esančioms cheminėms medžiagoms keliamų reikalavimų sąrašą. Todėl mes nuolat sekame naujausius pokyčius mūsų srityje. Mes dalyvaujame įvairių susijusių ekspertų grupių veikloje Suomijoje ir užsienyje. Teikdami į rinką naujoviškus produktus, sprendimus ir paslaugas, galime patenkinti besikeičiančius mūsų klientų poreikius ir aplinkos apsaugos reikalavimus.

Atsakingai ir profesionaliai pagaminta Suomijoje

Mūsų produkcijai buvo suteiktas šalies vėliavos ženklas, o tai reiškia, kad mes gaminame savo gaminius savo gamyklose Lempäälä, Suomijoje. Mes rūpinamės, kad visą kiekvieno produkto gyvavimo laikotarpį būtų užtikrinti atsakingi, ekologiški ir saugūs pasirinkimai. Tokiu būdu randami visapusiški sprendimai, kurie yra tvarūs technologijų, kokybės ir poveikio aplinkai požiūriu. Klientams garantuojamas patikimas tiekimas, aukštos kokybės produktai ir puikios paslaugos.

Mes vykdome veiklą ir Suomijoje, ir tarptautiniu mastu

Suomijoje mūsų gamybos padaliniai ir pagrindinė buveinė yra Lempäälä mieste, o pardavimo biurai ir sandėliai veikia Vantaa, Kuopijuje ir Oulu. Be Suomijos, mes vykdome veiklą Rusijoje ir Nepriklausomų valstybių sandraugos valstybėse, taip pat Baltijos šalyse, Skandinavijoje ir Lenkijoje. Tarptautinėse rinkose mes teikiame paslaugas vietoje per mūsų patronuojamąsias įmones. Kartu kuriame tinklą, kuris gali padėti kaupti įvairią tarptautinę patirtį mūsų klientų labui. Jei norite sužinoti daugiau apie mūsų kitose šalyse veikiančias patronuojamąsias įmones, viršutinėje naršymo juostoje spustelėkite nuorodą „Tarptautinės veiklos vykdymo vietos“.

Produktų gamyba yra kruopštus procesas

Pažiūrėkite vaizdo įrašus apie tai, kaip gaminami hidroizoliaciniai tirpalai ir lipniosios medžiagos. Daugiau informacijos šia tema galite rasti mūsų klientams skirtame žurnale „Kontakti 2015“.


Suomijoje ir tarptautinėse patronuojamosiose bendrovėse

85,9 MLN. EURŲ


DARBUOTOJAI

Suomijoje ir tarptautinėse patronuojamosiose bendrovėse

437


20 %

Suomijoje dirbančių darbuotojų dirba produktų kūrimo srityje


TIEKIMO PATIKIMUMAS SUOMIJOJE

99%


Iš mūsų gamyklų Lempäälä kasdien išgabenama

270

TONŲ PRODUKTŲ Į ĮVAIRIAS PASAULIO ŠALIS.


Per metus mes apmokome

4000

klientų ir mažmenininkų.


Share This Page

SUSISIEKITE SU MUMIS!

„KIILTO“ SPECIALISTAI
JŪSŲ PASLAUGOMS

Platus mūsų prekybos tinklas padės
jums gauti atsakymus į konkrečius klausimus.

STATYBAPRAMONĖPATRONUOJAMOSIOS BENDROVĖS UŽSIENYJE

Bonsky