Checklist

  • You can add products to your checklist.

By emailing the checklist to yourself, you will receive the Product Brochure and Safety Data Sheet to your inbox in PDF format.

SubmitPrint

Bendradarbiavimas siekiant sėkmės

Mūsų veiklos tikslas – nuolatinė partnerystė. Mes norime bendradarbiauti su savo klientais, kad galėtume kurti naujus sprendimus, įgyti daugiau patirties ir sėkmingai vykdyti verslą tiekdami klijus medžiagas statybos, renovacijos ir pramonės reikmėms. Mūsų bendras tikslas yra gauti aukštos kokybės galutinį produktą, kuris atlaikytų laiko išbandymus ir būtų pagamintas patikimu būdu. Klientų išklausymas, bendravimas su jais ir dalijimasis žiniomis padeda siekti mūsų bendro tikslo. Mūsų pažadas dėl partnerystės yra kompetencijos, kuria mūsų klientai gali pasikliauti, dalis.

Klijai taip pat turi būti tinkami naudoti lauke ir skirtingomis oro sąlygomis. Produktų kūrimas vyksta sparčiau, kai galite susitikti, drauge aptarti pavyzdžius ir apsvarstyti visus klausimus. „Kiilto“ yra viena iš tvirtų grandžių, leidžiančių mums sėkmingai veikti užsienyje.

– Timo Salmenautio, „Saltex Oy“ generalinis direktorius, „Kontakti 2015“
Kai „Puustelli Group Oy“ nusprendė gaminti ekologiškesnes nei kada nors anksčiau virtuves, konstrukciniams elementams klijuoti prireikė ekologiško produkto. „Kiilto“ padėjo diegiant patobulinimus.
– „Kontakti 2014“
Mes bendradarbiaujame siekdami ilgalaikės partnerystės, todėl patikimumas yra labai svarbus veiksnys. Esu įsitikinęs, kad turėsime partnerį, kuris padės mums rinkodaros klausimais bei rengiant organizacijoje su produktų grupe susijusius mokymus ir pajėgs lanksčiai spręsti bet kokias problemas, kurios galėtų atsirasti.
– Ilkka Kurkela, „Design-Talo“ techninis vadovas, „Kontakti 2014“

Mes visada esame pasiekiami!

Mūsų visoje šalyje veikiantis kontaktinių asmenų tinklas užtikrina mūsų klientams galimybę nedelsiant susisiekti su labiausiai jų reikmėms tinkamais specialistais. Mūsų regionų vadovai specializuojasi įvairiose statybos ir pramonės srityse ir aktyviai bendrauja su visais jų srities klientais. Jūsų vietovės kontaktinį asmenį galite rasti čia.

„Kiilto“ atstovą galite pasiekti bet kuriuo metu. Darbas nebūna pertraukiamas, kai prireikus patarimo ar apsilankymo gamybos vietoje nepasiekiamas produkto tiekėjas.
– Kai Seppänen, „Kumoni“ darbų vadovas, „Kontakti 2016“

Siekdami užtikrinti patikimą tiekimą, nedarome jokių kompromisų!

Pateikiant užsakymą mūsų užsakymo centrui, klientui nurodoma pristatymo data. Mūsų sandėlis kontroliuoja sutartą išsiuntimo laiką realiuoju laiku. Produktai turi būti pristatomi tiksliu laiku, kad darbas statybvietėse ir pramoninėje gamyboje vyktų sklandžiai. Kadangi mūsų produkcija gaminama vietoje, garantuojame 99 % tiekimo mūsų šalyje patikimumą. Jei produktai užsakomi prieš vidurdienį, jie išsiunčiami klientui ne vėliau kaip po pietų. Iš mūsų gamyklų Lempäälä kasdien išgabenama 270 tonų produktų į įvairias pasaulio šalis.

Klientų patirtis užtikrina abipusę naudą

Mes gilinamės į klientų atsiliepimus ir rengiame mokymo programas statybos, renovacijos ir pramonės srityse, kad užtikrintume tinkamą mūsų produktų naudojimą. Mūsų mokymo renginiuose kasmet apsilanko beveik 4000 klientų, kurie atvyksta siekdami atnaujinti savo žinias ir įgūdžius, susijusius su mūsų gaminiais ir jų naudojimu. Mokymo reikmėms skirtoje svetainėje „eKiilto“ patogiu būdu teikiame individualaus mokymo paslaugas. Be to, mūsų nemokama techninė pagalba ir produktų aptarnavimo paslaugos padeda atitinkamai profesionaliems naudotojams ir namų ūkiams klausimais, susijusiais su mūsų produktais ir darbo metodais.

Išklausykime vieni kitus!

Svarbiausias mūsų veiklos tikslas yra būti naudingiems klientams. Per šiuos ir ateinančius metus kiekvienas „Kiilto“ darbuotojas susipažins su vieno iš „Kiilto“ klientų veikla, aplinka, kurioje naudojami mūsų produktai, ir kliento lūkesčiais mūsų atžvilgiu. Taip pat atliksime trumpus įvairių klientų aptarnavimo situacijų tyrimus ir suteiksime klientams galimybę pasidalinti su mumis savo mintimis.

Daugiau informacijos apie „Kiilto“ partnerystės rasite klientams skirtame žurnale „Kontakti“.Share This Page

SUSISIEKITE SU MUMIS!

„KIILTO“ SPECIALISTAI
JŪSŲ PASLAUGOMS

Platus mūsų prekybos tinklas padės
jums gauti atsakymus į konkrečius klausimus.

STATYBAPRAMONĖPATRONUOJAMOSIOS BENDROVĖS UŽSIENYJE

Bonsky