Įsitraukimą ir toliau geriname puikiai išnaudodami įvairias priemones bei procesus

Personalo apklausa pateikia patikimą informaciją apie veiklos būklę

Ilgalaikė ir į tikslą orientuota plėtra yra vienas iš „Kiilto“ šeimos verslo kultūros ir lyderystės kertinių akmenų. Per pastaruosius metus vystomoji veikla buvo sutelkta į įgūdžių ugdymą, gerovės darbe kūrimą ir drąsią eksperimentinę kultūrą, kuri pakeistų visos grupės veiklą.

Personalo apklausa kasmet vyksta visoje „Kiilto“ šeimos grupėje, o naujausio tyrimo rezultatai rodo, kad personalas yra gana optimistiškai nusiteikęs dėl bendrovės ateities. Apklausa buvo atlikta sausį ir vasarį visose devyniose šalyse, kuriose veikia grupė. Savo nuomonę apklausoje išsakė 93,8 % viso personalo.

„Mes ypač džiaugiamės, kad mūsų darbuotojai taip noriai dalyvauja kurdami savo įmonę ir savo darbą“, – sako „Kiilto“ grupės personalo vadybininkė Minna Huru.

Apklausas visada atlieka nešališka tyrimų bendrovė „Corporate Spirit Oy“. Todėl rezultatai taip pat gali būti naudojami siekiant išsiaiškinti vyraujančias tendencijas ir vidurkius. Nors bendri rezultatai buvo geri, tačiau taip pat buvo nustatytos ir tolesnio vystymo reikalaujančios sritys.

Naujos galimybės pokyčiui

Darbuotojų noras dalyvauti kuriant įmonę taip pat atsispindi išvadoje, kad reikia dar daugiau nuveikti, siekiant pagerinti darbuotojų dalyvavimą ir galimybę išsakyti savo nuomonę įmonėje.

„Kiekvienas gaus naudos, jei galėsime pasinaudoti visu mūsų darbuotojų potencialu ir sudaryti galimybes visiems kalbėti grupėse. Ir jau ėmėmės priemonių, siekdami pagerinti situaciją šiuo klausimu. Praėjusiais metais mes pradėjome dvi skirtingas plėtros programas, kurios taip pat turėtų padėti kurti lankstesnę eksperimentinę kultūrą“, – sako Huru.

„Plėtros programos buvo priimtos teigiamai, jos įkvėpė idėjų ir naujų veiklos būdų, kuriuos darbuotojai laikė naudingais. Programos taip pat buvo naudingos kitais aspektais, apimančiais, pavyzdžiui, praktinį prižiūrėtojų darbą, laiko tvarkymą bei darbo organizavimą.

Be personalo tobulinimo grupė siekia suteikti daugiau galių darbuotojams per programą „Kiilto Up“, kuria siekiama kurti naujoves ir naujas verslo idėjas. Programos esmė yra greitų idėjų iškėlimas ir jų įgyvendinimas per šešias savaites, ir ji pasirodė esanti populiari tarp darbuotojų. Šiais metais ji bus vykdoma dar kartą ir bus pradėta vykdyti ir kitose šalyse, kuriose veikia grupė.

Nuo rezultatų prie vystymo įrankių

Pasak Minna Huru, nuolatinis tobulinimas ir reformos yra bendros verslo kultūros dalis, pagrįsta į klientus orientuota strategija, kuria remiasi visos grupės veikla.

„Personalo apklausos rezultatai yra naudingos gaires vystant įmonės veiklą, taip pat juos naudojame planuodami ir įgyvendindami esamas ir būsimas personalo plėtros programas“, – sako Huru.

Remiantis naujausios darbuotojų apklausos rezultatais, 2018 metų pavasarį bus vykdomas eksperimentinis seminaras visoms bendrovės veiklos sritims. Eksperimentinėse „dirbtuvėse“ bus nagrinėjami pastarojo meto veiklos rezultatai kiekvienoje bendrovės veiklos srityje, ir visi skyriai bendradarbiaus kurdami bent vieną eksperimentą, skirtą tolesnei darbo srities plėtrai.

Sėkmingesnis gerovės darbe tobulinimas

Remiantis apklausos duomenimis, personalas dažniausiai optimistiškai vertina grupės ateitį ir mano, kad grupė turi teigiamą, į ateitį orientuotą dvasią ir puikiai informuoja darbuotojus apie savo tikslus ir viziją. Darbuotojai mano, kad gerovė darbe yra sritis, kurioje „Kiilto“ šeimos grupė veikia ypač gerai, ir šiemetinis požiūris nebuvo išimtis.

„Gerovė darbo programoje yra visapusiška, tačiau jos rezultatus labiausiai nulemia tai, kad mūsų darbuotojai ypač vertina gerovę. Labai teigiamai nuteikia, kad šioje srityje pavyko pasiekti teigiamų rezultatų, nes tai dar labiau pagerina mūsų darbuotojų psichologinę gerovę, fizinius pajėgumus, mėgavimąsi darbiniu gyvenimu ir gerove apskritai“, – sako Huru.

„Darbuotojai ypač vertina sporto galimybes, kurias siūlo bendrovė. Vis dėlto gerovės darbe klausimą mes sprendžiame visapusiškai ir tai taip pat apima valdymo ir priežiūros darbų plėtrą.

Kalbant apie fizinę gerovę, per praėjusius metus išryškinome klausimus, susijusius su atsigavimu nuo įtampos ir smegenų sveikata. Be to, šiais metais visos grupės bendrovėse Suomijoje bus neberūkoma“, – sako Huru. „Kaip ilgalaikio gerovės gerinimo darbo vietoje dalis, šiais metais imamės veiksmų, kad toliau plėstume savo gerovės programą savo įmonėse užsienyje“.

Mar 1, 2019 - Kiilto becomes leading supplier of hygiene solutions in the Nordic region – buys the shares of CCS Healthcare Holding AB Mar 1, 2019 Celebrating its 100th anniversary this year, Kiilto has bought all the shares of the Swedish CCS Healthcare Holding Ab on 1 March 2019. After this acquisition, Kiilto is the market leader in hand and surface disinfection solutions also in Sweden, Norway and Denmark. The acquisition enables both companies to offer a more diverse service and solution selection to their customers.
Jun 7, 2018 - Įsitraukimą ir toliau geriname puikiai išnaudodami įvairias priemones bei procesus Jun 7, 2018 Ilgalaikė ir į tikslą orientuota plėtra yra vienas iš „Kiilto“ šeimos verslo kultūros ir lyderystės kertinių akmenų. Per pastaruosius metus vystomoji veikla buvo sutelkta į įgūdžių ugdymą, gerovės darbe kūrimą ir drąsią eksperimentinę kultūrą, kuri pakeistų visos grupės veiklą.
Sep 19, 2018 - „Kiilto“ sukūrė vieną prekės ženklą ir naują logotipą visoms savo įmonėms Sep 19, 2018 Greitai šimtmetį minėsianti šeimos įmonė „Kiilto“ suvienodins ryšius – visos jai priklausančios įmonės pradės naudoti tą patį prekės ženklą. Reforma apims „KiiltoClean“ grupę, siūlančią švaros ir higienos sprendimus, „Kiilto“ grupę, kuri specializuojasi cheminių rišiklių ir statybos sprendimuose, ir „Kiilto Family“ grupę – abiejų grupių motininę įmonę. Įvykdžius reformą, įmonės taip pat pradės naudoti naują bendrą logotipą.
Skaityti daugiau
Share This Page