„Kiilto“ pradeda teikti priešgaisrinės izoliacijos paslaugas

„Kiilto Oy“ pradeda gaminti naują ugniai atsparių produktų, skirtų popieriaus ir pakavimo pramonei, asortimentą. Gaminiai bus pristatyti parodoje „PacTec“ Helsinkyje gegužės mėn. Pagrindinės „Kiilto Fireproof“ antipirenų savybės yra ekologiškumas, lengvas naudojimas ir efektyvumas.

Aplinkai nekenksmingų antipirenų poreikis ženkliai auga. Norėdami patenkinti šią paklausą, „Kiilto“ surinko aukščiausio lygio tyrimų ir plėtros komandą, kuriančią veiksmingus ir saugius sprendimus. Bendrovė „Kiilto“, bendradarbiaudama su universiteto mokslo darbuotojais, antipirenus kuria nuo 2015 m.

„Dabar yra daugiau įvairių būdų naudoti skirtingas medžiagas, o paskutiniosios antipirenų gamybos naujovės taip pat leidžia platesnį taikymą. Dabar vis daugiau dėmesio visuose sektoriuose skiriama saugumo aspektams. Susidomėjimas mūsų priešgaisrinės apsaugos sprendimais yra labai didelis tiek Suomijoje, tiek už jos ribų“, – sako Atte Borgenström, „Kiilto“ antipirenų gamybos segmento verslo plėtros vadovas.

„Kiilto“ šiuo metu daugiausia dėmesio skiria antipirenų naudojimui medienos, popieriaus ir pakavimo pramonėje bei izoliacijai ir filtrų medžiagoms. „Antipirenai iš tiesų yra natūralus kompanijos segmentų plėtimas, nes „Kiilto“ taip pat rinkai siūlo įvairius klijus“, – aiškina Borgenström.

Pastaraisiais metais antipirenų poveikis aplinkai buvo intensyviai tyrinėjamas. Daugelio rinkoje parduodamų antipirenų veiksmingumas grindžiamas cheminiais junginiais, kurių sudėtyje yra bromo ir kuris kenkia žmonėms bei aplinkai. Nors ne visi bromo keliami pavojai sveikatai buvo nustatyti, žinoma, kad daugelis bromo pagrindo antipirenų yra toksiški. Bromu prisotinta mitybos grandinė galiausiai užsibaigia poveikiu žmogui. Toksinai, kurių yra antipirenų sudėtyje, taip pat gali būti žmogaus įkvepiami, pavyzdžiui, iš pastatų izoliacijos ar namų elektros prietaisų. Nepaisant šių problemų iki šiol bromas paprastai naudojamas antipirenų gamyboje, nes perspektyvių alternatyvų trūko. Tačiau situacija pasikeitė.

Pasak Borgenström, jo tyrimų ir plėtros komanda dirba, siekdama užtikrinti nuolatinį produktų kūrimą ir dėmesingumą kiekvieno kliento specifiniams poreikiams. „Savo klientams norime pateikti geriausią įmanomą priešgaisrinės izoliacijos sprendimą. Tai yra svarbiausia“.

Norėdami sužinoti daugiau apie „Kiilto“ priešgaisrinės apsaugos sprendimus, ilgalaikį produktų kūrimą ir pritaikymo galimybes, žr. „Kiilto Fireproof“ svetainę. „Kiilto“ specialistai taip pat dalyvaus „PacTec“ pakuotės pramonės mugėje, kuri vyks gegužės 29-31 d. Helsinkio „Messukeskus“ konferencijų centre.

Daugiau informacijos:

Atte Borgenström
Verslo plėrtros vadovas
+358 40 450 7660
atte.borgenstrom@kiilto.com

Share This Page