„KeraPro“ – naujausias profesionalų favoritas

„Kiilto KeraPro“ yra greičiausias hidroizoliacijos sprendimas Suomijoje. Paskleidžiamos voleliu priemonės džiūvimo greitis yra 1–2 val. Purškiama priemonė išdžiūva per valandą. Darbą taip pat pagreitina galimybė matuoti plėvelės storį ultragarso prietaisu. Į rinką išleistas naujas produktas greitai patraukė specialistų dėmesį.

„Purškimas ženkliai pagreitins darbus. Taip pat tvirtai tikiu, kad tokie gaminiai pagerins statybų kokybę“, sakė Jussi Lunden „Kiilto KeraPro“ pristatymo metu. Kaip klientas, jis dalyvavo kuriant produktą ir yra tikrai patenkintas galutiniu rezultatu.

Šalia stovintis Jere Haikarainen pritariamai linksi:

„Tai iš tiesų palengvins mūsų darbą. Labai svarbu, kad statybvietėse naudojamas gaminys išdžiūtų greitai ir neišbėgtų. Man tikrai susidarė geri įspūdžiai“, sako jis.

Tai iš tiesų palengvins mūsų darbą. Labai svarbu, kad statybvietėse naudojamas gaminys išdžiūtų greitai ir neišbėgtų.

Tai iš tiesų palengvins mūsų darbą. Labai svarbu, kad statybvietėse naudojamas gaminys išdžiūtų greitai ir neišbėgtų..

Nauja purškiamoji izoliacija

„Kiilto KeraPro“ greita vandens izoliacija gavo pagyrimą pristatymo metu Lempääloje ir Helsinkyje. Ir tai nestebina. Anot Marjaana Mussalo, „Kiilto“ produktų vystymo vadovės, „Kiilto KeraPro“ yra greičiausias hidroizoliacijos sprendimas Suomijoje.

„Paskleidžiamo voleliais gaminio džiūvimo greitis yra 1–2 val., todėl esant įprastoms sąlygoms plyteles galima klijuoti tą pačią dieną. Purškiamas šis gaminys esant palankioms sąlygoms gali išdžiūti per valandą. Vieno komponento gaminys taip pat leidžia darbus atlikti greičiau. Naudojant „KeraPro“ nėra nuostolių“, – sako Mussalo.

Dabar įmanomi ir ultragarso matavimai

„Kiilto KeraPro“ pristatyme buvo pristatytas naujas vandens izoliacijos plėvelės storio matavimo metodas. Su ultragarsiniu matavimu, sausos plėvelės storis gali būti išmatuotas jos nesulaužant. Metodas buvo išbandytas VTT Technikos tyrimų centre Suomijoje. Skaitiklis gali matuoti storį keliose vietose, nenuimant bandinių ir pakeisti izoliaciją nauja.

Share This Page