Montavimas su „KeraSafe“ profesionalui nesukėlė jokių sunkumų

„Kiilto KeraSafe“ hidroizoliacinė sistema buvo lengvai ir greitai sumontuota pirmoje Suomijos „KeraSafe“ statybvietėje Poryje.

„Aurinkoranta“ daugiabučio namo statybvietėje „KeraSafe“ sistema buvo naudojama izoliuojant gyvenamojo pastato vonios kambarius. Patirtis su nauja hidroizoliacijos sistema buvo gauta iš aštuonių butų. Statybvietės vadovas Tomi Setälä iš bendrovės „Lemminkäinen“ mano, jog montavimas įvyko be jokių nesklandumų.

„Jei kada nors esate tapetavę, tikrai gebėsite ant sienų sumontuoti „KeraSafe“ hidroizoliacinius lakštus. „KeraSafe“ buvo aprašytas kaip greitai ir lengvai sumontuojamas gaminys, o tai pasirodė esą tiesa, kai tik šiek tiek apsipratome su darbo procesu“, – sako Setälä.

Statybų profesionalai greitai prisitaiko prie naujų priemonių, taip pat nutiko ir Porio statybvietės darbininkams. Pasak „Kiilto“ regiono vadovo Jarmo Peltonen, įprastos hidroizoliacijos montavimas 30 m2 vonios kambaryje trunka maždaug vieną dieną.

„Tačiau specialistas, naudodamas „KeraSafe“ sistemą, gali paruošti nuo dviejų iki keturių vonios kambarių“, – sako Peltonenas, apibūdindamas taupymo galimybes.


Jei kada nors esate tapetavę, tikrai gebėsite ant sienų sumontuoti „KeraSafe“ hidroizoliacinius lakštus. „KeraSafe“ buvo aprašytas kaip greitai ir lengvai sumontuojamas gaminys, o tai pasirodė esą tiesa, kai tik šiek tiek apsipratome su darbo procesu.


Tinkama hidroizoliacija per vieną kartą

„KeraSafe“ hidroizoliacinis lakštas yra maždaug 0,6 mm storio. Reikalingas sluoksnis yra nekintamo standartinio storio, o tai palengvina techninę apžiūrą. Pirmiausiai reikia ištepti sieną klijais, o po to pridėti prie sienos lakštą. Sumontavus kampinius sutvirtinimus ir pernešimo detales, izoliacija yra laikoma sumontuota iš karto, kai tik išdžiūva. Verta atlikti tikslius išankstinius pasiruošimus. Paviršiai turi būti lygūs ir gerai nuvalyti. Pagrindus taip pat reikia gerai išsiurbti. Sumontuoti lakštai persidengs 5 cm, o išlyginimo linija pažymėta, kad būtų lengviau montuoti.

„Jei ant lakšto atsiranda raukšlių ar skylių, tai yra lengvai pataisoma. Šiuo atveju taip pat galioja 5 cm taisyklė. Tvirtinimas atliekamas „KeraSeal“ karšto lydalo klijais“, – sako Peltonen.

„KeraSafe“ sistemos įtrūkimų briaunų galimybė yra aukščiausios 3 kategorijos. Jei plytelė pažeista ir turi būti pakeista, izoliacija taip lengvai nesutrūks, o plytelės pakeitimas bus paprastas ir lengvas. Dėl puikios patirties, Setälä teigia, kad „KeraSafe“ gali būti naudojama ir kitose statybvietėse:

„Montuodami veikiai suprantate, kaip tai reikia daryti, ir darbai vyksta greitai.“

Share This Page