„Kiilto“ gaminius patvirtino statybų bendrovė „Kumoni“ dėl sutrumpėjusio džiūvimo ir pagerėjusio darbo komforto.

Trumpesnis džiūvimo laikas ir geresnis darbo komfortas

Kuopijo mieste įsikūrusi statybų bendrovė „Kumoni“ pradėjo naudoti „Kiilto“ gaminius visiems savo glaistymo, hidroizoliacijos ir klijavimo darbams.

„Kumoni“ jau keletą metų aktyviai dalyvavo „Kiilto“ gaminių kūrime. Dėl šios bendros plėtros itin sumažėjo gaminių džiovinimo laikas. Bendradarbiavimas pasiekė naują lygį, kai „Kumoni“ nusprendė išbandyti purškiamąjį „Kiilto OT Light“ išlyginimo glaistą.

„Mes naudojome kitų gamintojų purškiamuosius išlyginamuosius glaistus, bet ieškojome gaminio, pasižyminčio kiek kitokiomis savybėmis. Išbandę „Kiilto OT Light“ išlyginamąjį glaistą mes iš karto suvokėme, kad radome kaip tik mums tinkamą produktą“, – sako darbo vadovas Kai Seppänen.

Darbininkai pirmenybę teikia „Kiilto“

Purškimas įrenginiu ženkliai sutrumpina darbo laiką: įgudęs darbuotojas gali išpurkšti glaistu šešis vonios kambarius per dieną. Jei atliekamas rankiniu būdu, šis procesas užtruktų kelis kartus ilgiau.

„Kumoni“ plytelių klojėjai teikia pirmenybę aukštos kokybės „Kiilto“ gaminiams, kurie pagerina darbo komfortą. Dėl sveikatos priežasčių svarbu, kad gaminys nekeltų dulkių.

Suderinamumas, suomiška kokybė ir geras aptarnavimas įtikino

„Kumoni“ pradėjo naudoti „Kiilto“ produktų linijas, nes norėjo užtikrinti skirtingų produktų suderinamumą. Paslaugų prieinamumas taip pat buvo svarbus kriterijus.

„Jūs visada galite susisiekti su „Kiilto“ atstovu, o įmonė tikrai klauso savo klientų. Darbas nenutrūksta dėl to, kad gaminio tiekėjas yra nepasiekiamas, kai reikia patarimo ar apsilankyti svetainėje.“

Darbas nenutrūksta dėl to, kad gaminio tiekėjas yra nepasiekiamas, kai reikia patarimo ar apsilankyti svetainėje.

Pasak „Kiilto“ regiono vadovo Kari Rinne, greitis yra labai svarbus ir gaminiams, nes „Kumoni“ mėgsta įsigyti vietinių produktų ir samdyti vietinius subrangovus darbui.

„Tai, kad mūsų gaminiai yra visiškai suomiški, yra labai vertinami ir tai yra vienas iš veiksnių, paskatinusių bendradarbiavimą su Kiilto“, – sako Seppänen.

Nuotrauka: Pentti Vänskä

Share This Page