Sutaupykite net savaitę darbo laiko su vonios kambario sistema „KiiltoPro“

Šiais metais statybų pramonės žiniasklaidos dėmesys buvo skiriamas greitam vamzdžių renovavimui ir vonios renovacijai skiriamam laikui. Vonios kambario renovacijos trukmė tiesiogiai priklauso nuo naudojamų gaminių ir darbo metodų. Greita vonios kambario renovavimo sistema „KiiltoPro“ šiuose darbuose padeda ženkliai sutaupyti laiko.

Sistemos produktai pagaminti taip, kad atitiktų profesionalių statybininkų ir renovatorių poreikius. Tačiau būsto savininkas yra tas, kuris naudodamas sistemą laimi daugiausiai, nes vonios kambarys naudojimui paruošiamas dienomis ar net savaitėmis greičiau nei atnaujinus tradiciniais metodais. Nesvarbu, ar renovuojamas tik vonios kambarys ar viso buto vamzdynas, labai svarbu pasirinkti tinkamus sprendimus, kad būtų užtikrintas veiksmingas projektas ir geras rezultatas.

Spartieji gaminiai, darbo metodai ir sistemos

„Kiilto“ nuolatinis dialogas su rangovais ir vonios kambario specialistais suteikė galimybę sukaupti daugybę vertingų bei svarbių žinių apie tai, kas vyksta rinkoje ir kokie yra realūs šios srities poreikiai. Siekdama patenkinti vonios kambario įrengimo poreikius šiandien ir ateityje, „Kiilto“ investavo į sausų mišinių produktų asortimentą. Darbo laiko sąnaudų sumažinimas tapo vienu pagrindinių kriterijų renkantis statybų bendrovę ir gaminių sistemą. „Prastovos laikas reiškia, kad būsto savininkai negali naudotis savo vonios kambariu“, – teigia pagrindinis klientų vadybininkas Anssi Rajanen iš „Kiilto Oy“ statybų verslo skyriaus. „Kiilto“ sukūrė ne tik greitai džiūvančius gaminius, specialius produktus, bet ir naujus darbo metodus, įrankius ir sistemas, kad laiko būtų galima sutaupyti maksimaliai. Naujausias gaminys yra „KiiltoPro Pikamärkätilajärjestelmä“, kuris leidžia sutaupyti nemažai laiko įrengiant vonios kambarį.


Visapusiškas požiūris yra aiškus privalumas būsto savininkui

Viena iš priežasčių, kodėl „KiiltoPro“ vonios kambario sistema yra tokia greita, yra tai, kad hidroizoliacinę membraną galima naudoti purkštuvu, o purškiamos membranos džiūva greitai, o paviršiai yra paruošti plytelių klojimui ir išdžiuvę jau po valandos. Apdoroto „Kiilto KeraPro“ membranos sluoksnio storis gali būti matuojamas ultragarso įranga, o tai reiškia, kad membranos paviršius liks nepažeistas ir darbai galės tęstis nenutrūkstamai.

„KiiltoPro“ spartaus naudojimo vonios kambario sistemą galite atpažinti iš „Kiilto Rapid System“ logotipo. „Kiilto Rapid System“ yra visapusiškas požiūris į vonios kambario renovavimą, kurio tikslas – maksimaliai sumažinti darbų laiką. Sistema yra naujų hidroizoliacinių metodų derinys, kuriuo suderinami „Kiilto“ hidroizoliaciniai gaminiai ir greitieji vonios kambario gaminiai.

„Kiilto“ greitieji ir visapusiški vonios kambario renovavimo sprendimai suteikia aiškią naudą būsto savininkui.


Find out more about the products of KiiltoPro rapid wet room systemShare This Page