Produktų kūrimas rengiant mokymus

„Kiilto“ rengia mokymus savo darbuotojams, kad galėtų pasiūlyti savo klientams šiuolaikiškus lipniuosius produktus, atitinkančius jų poreikius. 2016 m. pavasarį „Kiilto“ specialistai Vokietijos Fraunhoferio institute įgijo Europos klijavimo specialisto kvalifikaciją.

„Trijų savaičių trukmės mokymai buvo naudingi, nes jų metu buvo priminti dalykai, kuriuos jau žinojau, o kartu jie suteikė puikią progą pažvelgti į praktinius su klijavimu susijusius aspektus ir iš kliento perspektyvos“, – pažymi produktų kūrimo padalinio vadovė Soilikki Kotanen.

Geresnės paslaugos ir kokybiškesni produktai klientams

Bendrovei „Kiilto“ klientas yra pirmoje vietoje. Tam, kad bendrovė galėtų tiekti moderniausius produktus, pritaikytus klientų procesams, darbuotojai turi gauti naujausias žinias ir būti įvaldę naujausius įgūdžius. Mokymai užtikrina nenutrūkstamą produktų kūrimą nuolat besikeičiančių aplinkybių sąlygomis.

Gilindami savo pačių profesines žinias, galime dar geriau padėti klientams tobulinti jų procesus.

„Gilindami savo pačių profesines žinias, galime dar geriau padėti padėti klientams tobulinti jų procesus“, – sako Juha Rinne, „Kiilto“ klientų aptarnavimo vadybininkas.

Per mokymus specialistai buvo supažindinti su nauja informacijos apie klijų kietėjimo laiką ir naujus įrankius, kurią galėjo panaudoti tolesniam „Kiilto“ produktams tobulinti.

„Daugeliu atžvilgių pažanga šioje srityje vyksta visą laiką. Mokymai yra tinkama priemonė, padedanti neatsilikti nuo naujovių“, – pastebi Tero Mäkinen, „Kiilto“ klientų aptarnavimo vadybininkas.

„Taip pat gavau žinių apie tai, kaip galėtume geriausiai apmokyti ir supažindinti su informacija, susijusia su klijavimu“, – teigia S. Kotanen.

Tendencijos, susijusios su orientavimusi į klientų poreikius, medienos naudojimu statyboms ir klijavimu kaip alternatyva mechaninėms jungtims

Pasak „Kiilto“ specialistų, įdomiausios dabartinės tendencijos, be orientavimosi į klientų poreikius, yra susijusios su medienos naudojimu statyboms ir siūlomais klijavimo sprendimais, kaip alternatyva mechaninėms jungtims.

„Vis dažniau vietoj mechaninių jungčių naudojimo gali būti siūlomi klijavimo sprendimai. Tokiu būdu mes galime padėti mūsų klientams pasiekti, kad jų produktai taptų, be kita ko, lengvesni, saugesni ir plačiau perdirbami,“ – pasakoja J. Rinne.

Medienos naudojimas statyboms žada įdomių perspektyvų net tarptautiniu mastu. Medienos naudojimo statyboms srityje Suomijoje dabar turėtume atsisakyti idėjos vykdyti bandomuosius projektus. Turėtume pereiti prie tikrai efektyvios pramoninės gamybos“, – mano T. Mäkinenas.

Share This Page