Duonos traškučių gamykla pasikliauna „Kiilto“ klijais

„Lantmännen Cerealia Oy“ savo pakuotėms naudoja tik „Kiilto“ lipniąsias medžiagas: bendrovės sprendimą pasirinkti šį tiekėją lėmė patikimas tiekimas, konkurencinga kaina ir Suomijoje vykdoma veikla. Bendradarbiavimas su „Kiilto“ yra sklandus, o lipnioji medžiaga – nepriekaištinga. Lydžiųjų klijų naudojimas maistui pakuoti padėjo duonos traškučių gamyklai pritraukti naujų klientų.

„Lantmännen Cerealia Oy“ gamykla, įsikūrusi Kotkansaari, dirba nepertraukiamai trimis pamainomis ištisus metus. Kas valandą pagaminama tūkstančiai duonos traškučių pakuočių.

2015 m. rudenį didelė Vokietijos ekologiškų maisto produktų gamybos bendrovė „Alnatura“ paprašė Vokietijos rizikos vertinimo federalinio instituto (BfR, Bundesinstitut für Risikobewertung) patvirtinti bendrovės „Lantmännen Cerealia Oy“ gamykloje Kotkoje duonos traškučių pakuotėse naudojamus klijus.

„Gavę informaciją apie naujojo kliento keliamas sąlygas, galėjome greitai padėti „Lantmänne Cerealia“ gamyklai atitikti BfR reikalavimus“, – nurodo „Kiilto“ klientų aptarnavimo vadybininkas Juha Rinne.

Maisto pakuotėse naudojamoms lipniosioms medžiagoms nustatyti standartai ir taisyklės įvairiose šalyse skiriasi.

Lantmännen Cerealia Oy

„Lantmännen Cerealia Oy“, anksčiau „Vaasan Oy“, yra 1849 m. įsteigta konditerijos gaminių bendrovė, kuri veikia ne tik Suomijoje, bet ir Baltijos šalyse. Garsiausi jos prekių ženklai yra „Vaasan Ruispalat“, „Vaasan Taika“ ir „Vaasan Isopaahto“. Bendrovės gamyklose Suomijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje dirba daugiau nei 1500 įvairių sričių specialistų. Suomijoje dirba maždaug 1000 iš jų.

„Mes dar netiekėme tokio produkto, bet išsiaiškinome, ką turėjome padaryti, kad jį sukurtume, ir galėjome greitai išbandyti naują lipniąją medžiagą „Lantmännen Cerealia“ gamyboje.“

2016 m. pavasarį klijai buvo pradėti naudoti duonos traškučių gamybos linijoje, o gamykla galėjo pradėti tiekti produkciją savo naujam klientui.

Juha Puskala iš „Lantmännen Cerealia“ ir „Kiilto“ regiono vadovė Tiia Aromaa.

Procesui pritaikytos lipniosios medžiagos leidžia padidinti gamybos efektyvumą

Ateityje „Lantmännen Cerealia“ gamykla ketina plačiau naudoti „Kiilto“ lipniąsias medžiagas ir susiaurinti naudojamų produktų asortimentą.

„Kuo mažiau naudojamų klijų tipų, tuo patogiau mūsų gamyklai. Mes siekiame naudoti tik vienus, daugiausia dvejus klijus. Bendradarbiavimas su „Kiilto“ technologijų plėtros srityje bus tęsiamas“, – sako „Juha Puskala“, gamyklos pakavimo techninis darbuotojas.

Paslaugų teikimas, kokybė ir patikimumas garantuoja klientų pasitenkinimą

„Lantmännen Ceralia“ gamykla savo pakuotėse „Kiilto“ lipniąsias medžiagas naudoja tik 5 metus. Kiekvienais metais gamykloje sunaudojama tūkstančiai kilogramų klijų „Sitomelt EVO 10“. „Kiilto“ buvo pasirinktas partneriu, nes bendrovė yra Suomijos aukštos kokybės produktų tiekėja.


„Techninė pagalba yra arti, o paslaugos visuomet prieinamos.“

„Bendradarbiavimas su „Kiilto“ buvo nepriekaištingas. Klijai klijuoja gerai, tiekimas yra patikimas, o kaina – konkurencinga. Tai, kad bendrovė „Kiilto“ įsteigta Suomijoje, taip pat yra didelis jos privalumas“, – sako J. Puskala. Be to, pagyrimų nusipelno ir „Kiilto“ techninė pagalba: „Techninė pagalba yra arti, o paslaugos visuomet prieinamos.“

Nuotraukos: Thomas Freudlich

Share This Page