„Kiilto“ dalyvavimas kuriant naują statybos produktą Švedijoje

Statybiniai elementai arba vadinamosios kompozicinės plokštės yra naujos statybos produktų rūšys. Gaminant plokštes, kurias sudaro lakštinis metalas ir mineralinė vata, lemiamas vaidmuo tenka lipniajai medžiagai. Nuo 2016 m. pradžios „Lindab“ savo gamykloje Luleoje, Švedijoje, naudoja „Kiilto“ gaminamas lipniąsias medžiagas.

„Kartu su „Kiilto“ sukūrėme ir išbandėme optimalią lipniąją medžiagą mūsų kompozicinių plokščių gamybai. Bendradarbiavimas kūrimo srityje šiek tiek užtruko, tačiau tuo pat metu jis sustiprino mūsų pasitikėjimą „Kiilto“. „Kiilto“ pademonstravo aukščiausio lygio techninę kompetenciją ir pasiryžimą bendradarbiauti“, pasakoja „Lindab“ gamykloje Liuleo mieste procesų tobulinimo, srityje dirbantis Kenneth Palo.

„Lindab“ ir „Kiilto“ bendradarbiavimas prasidėjo daugybe bandymų ir apsilankymais Tamperėje. Įgyvendinant projektą tarp bendrovių užsimezgė sėkmingas bendradarbiavimas produktų kūrimo ir procesų tobulinimo srityje.

Mums padarė įspūdį „Kiilto“ profesionalumas, praktinė patirtis ir investicijos į mokslinius tyrimus. Be to, mes matėme nuoširdų „Kiilto“ susidomėjimą mumis ir jutome, kad galime bendrove pasitikėti. „Kiilto“ buvo svarbu, kad mes gautume geresnę lipniąją medžiagą už mažesnę kainą nei anksčiau.

Pereinant prie paprastesnės metalo lakštų konstrukcijos

Liuleo mieste „Lindab“ pratęsė bendrovės „Plannja“ meistriškumo tradicijas. Pagrindinė jos veiklos sritis yra metalo lakštų konstrukcijų, visų pirma skirtų pramoniniams pastatams ir komerciniam objektams, gamyba. Metalo lakštų konstrukcijos gamyba tapo specialia padalinio Luleo mieste veiklos sritimi.

„Mes supaprastinome ir patobulinome procesus, pradedant produktų kūrimo, projektavimo bei dokumentų rengimo ir baigiant montavimo ir išvaizdos gerinimo procesais“, – tęsia Kennethas Palo.

Lindab

  • Šiuo metu bendrovė turi keletą gamybos padalinių, dirbančių Švedijoje, ir vykdo veiklą Čekijoje, Lenkijoje, Estijoje, Vengrijoje, Italijoje, Danijoje, Suomijoje, Prancūzijoje bei Didžiojoje Britanijoje.
  • Luleo mieste veikiantis padalinys, kuris yra naujausias, turi 35 darbuotojus.
  • Luleo padalinį „Lindab“ įsigijo iš bendrovės „Plannjana“ 2012 m.
  • Padalinys specializuojasi plokščių, aukštų 200 mm profilių ir sijų gamyboje.
  • „Lindab“ iš viso dirba apie 5300 žmonių.

Pasisekimo paslaptis – lipnioji medžiaga

Šiuo metu pastatams keliami griežti reikalavimai. Svarbiausias ir galutinis tikslas yra kokybė. Ja pradedama rūpintis jau parenkant žaliavas. Kompozicines plokštes sudaro lakštinis metalas, mineralinė vata ir lipnioji medžiaga.

„Iš komponentų mes kuriame produktą, kuris turi išlikti ilgaamžis net ir atšiauriomis bei kintančiomis oro sąlygomis.„ “Funkcionalus produktas turi atitikti griežtus kokybės reikalavimus.“

Viena iš pagrindinių plokščių sudedamųjų dalių yra lipnioji medžiaga. Ji turi užtikrinti, kad metalo lakštų padėtis mineralinės vatos atžvilgiu nepasikeistų nei drėgnomis, nei sausomis sąlygomis, nei karštyje, nei šaltyje.

„Kiilto“ augimas Švedijoje

Marcus Egnor yra „Kiilto“ pramonės skyriaus regioninių pardavimų atstovas Švedijoje.

Bendradarbiavimas su „Lindab“ yra puikus pavyzdys, parodantis, kaip nuolat drauge su savo klientais ieškome naujų ir geresnių mūsų produktų naudojimo būdų

„Dėl mūsų mokslinių tyrimų ir plėtros pajėgumų galime parengti tiek konkretiems klientams pritaikytus sprendimus, tiek ir suteikti pagalbą daugeliui įvairių sektoriaus subjektų. „Kiilto“ sparčiai plečia veiklą Švedijoje, nes, be „Lindab“, daug kitų gamintojų vertina glaudų ilgalaikį bendradarbiavimą.“

ORIGINALŲ STRAIPSNĮ SKAITYKITE KLIENTAMS SKIRTAME ŽURNALE „KONTAKTI“

Nuotraukos: Johanna Hanno


Share This Page