Greitas „Kiilto“ reagavimas į „Panda“ klijų poreikį

Konditerijos fabrikui „Panda“ klijai reikalingi, pvz., šokolado dėžutėms gaminti. Staiga pasibaigus fabriko bendradarbiavimui su senuoju klijų tiekėju, skubiai teko ieškoti naujo.

„Panda“ ir „Kiilto“ jau prieš tai šiek tiek bendradarbiavo, todėl fabrikui buvo savaime suprantama kreiptis į šį tiekėją.

„Svarbiausia buvo tai, kad „Kiilto“ sparčiai reagavo į naujai atsiradusius poreikius. Prekės buvo pristatytos ir techninė pagalba buvo suteikta per savaitę nuo mūsų pirmojo kontakto“, – pastebi „Panda“ vyresnysis pakavimo inžinierius Pasi Pienimäki.

„Svarbiausia buvo tai, kad „Kiilto“ sparčiai reagavo į naujai atsiradusius poreikius.“

„Kiilto“ galėjo tiekti fabrikui „Panda“ visą reikiamą produkto, patvirtinto naudoti maisto pramonėje ES ir Jungtinėse Amerikos Valstijose, kiekį. Fabrike bandymai su klijais buvo atlikti jau kitą savaitę ir tai buvo tikra bendradarbiavimo pradžia.

„Klijai buvo būtent tokie, kokių mums reikėjo, ir mes galėjome pradėti juos naudoti labai greitai. „Kiilto“ per dešimtmečius įgyta patirtis akivaizdžiai matoma visoje jų veikloje, taigi mes gavome visapusišką pagalbą.“

„Kiilto“ klijai dabar naudojami aštuoniose srityse, įskaitant šokolado dėžučių, kartoninių dėžučių ir mažų saldainių dėžučių gamybą. Šis produktas taip pat yra patrauklesnis ir patogesnis darbuotojams nei naudotas anksčiau, nes beveik neturi kvapo.

Dar vienas privalumas yra tas, kad „Kiilto“ yra Suomijos tiekėjas ir galėjo užtikrinti tiekimo tęstinumą.

„Puiku turėti kaip partnerį Suomijos bendrovę. Galime būti tikri, kad nesikartos tos pačios problemos, kaip su ankstesniu tiekėju.“

Panda

„Panda“ yra prekės ženklas, gaminantis šokoladą ir saldainius. Jis priklauso grupei „Orkla Confectionery & Snacks Finland Ab“. „Panda“ gamykloje Vaajakoski dirba maždaug 200 darbuotojų.

Share This Page