Mūsų specialistų paslaugos

Mes siūlome savo klientams įvairius klijavimo sprendimus, techninę pagalbą, specialistų ir testavimo paslaugas. Esame susipažinę su medžiagų naudojimu pramonėje, procesais, medžiagomis ir darbo metodais bei aplinkos ir saugos taisyklėmis. Mes padedame savo klientams pasirinkti medžiagas, optimizuoti lipniųjų medžiagų kiekius ir tinkamai naudoti produktus. Idealiu atveju taip pat galime padėti tobulinti savo klientų gamybos procesus.

Mes žinome medienos ir lipniųjų medžiagų savybes

Mūsų modernizuotoje medienos klijų laboratorijoje išbandome medienos reakcijas ir klijų veiksmingumą įvairiomis sąlygomis. Turime išsamių žinių apie medienos rūšis, klimatą, gamybos procesus, naudojimo būdus ir lipniųjų medžiagų klasifikacijas. Ši patirtis atsispindi mūsų produktuose.

Paslaugos naudojant mūsų bandymų įrangą, padedančios optimizuoti klientų gamybą

Mūsų automatinė lipniosioms medžiagoms skirta įranga leidžia mums nustatyti kliento gamybos linijai tinkamiausią lipniąją medžiagą. Įranga gali būti sureguliuota taip, kad atitiktų kliento gamybos linijos nustatymus ir ištirtų lipniųjų medžiagų veiksmingumą bei medžiagų reakcijas, nesutrikdant kliento faktinės gamybos. Sistema gali būti naudojama nuolatiniam veikiančių plokščių gamybos linijų ir atskirų vienetų gamybai imituoti. Per imitavimą gali būti nustatytas klijų atviro išlaikymo laikas ir spaudimo laikas. Įranga apima dozavimo ir tepimo sekcijas, konvejerį ir šiluminį presą.

Mes bandome klientų medžiagas mūsų medienos laboratorijoje


Savo laboratorijoje mes įvairiais būdais bandome medžiagų atsparumą šilumai ir drėgmei bei jų stiprumą. Regionų vadovai, kurie lankosi pas mūsų klientu, gali naudotis įvairia matavimų ir bandymų įranga, pavyzdžiui, termografinėmis kameromis, taip pat temperatūros ir drėgmės matuokliais.Mūsų specialistai visada šalia

Savo per beveik 100 metų sukaupta patirtimi lipniųjų medžiagų srityje dalijamės su visais mūsų klientais. Mūsų specialistai visada pasirengę padėti jums įveikti iškilusius iššūkius ir spręsti problemas. Susisiekus su mūsų klientų aptarnavimo ir techninės pagalbos tarnyba, jus aptarnaus specialistai, kurie specializuojasi jūsų naudojamos gamybos technologijos ir medžiagų srityje. Mus visada galima greitai pasiekti.

SUSISIEKITE SU MŪSŲ SPECIALISTAIS!

Share This Page