expert analysis services industry kiilto pro services
Paslaugos / Pramoniniai klijai /

Ekspertų ir Analizės paslaugos

Savo klientams siūlome universalius klijavimo sprendimus, techninę pagalbą ir ekspertų bei testavimo paslaugas.

Esame susipažinę su pramoniniais sprendimais, procesais, medžiagomis ir darbo metodais, taip pat aplinkos ir saugos įstatymais bei reglamentais. Mes padedame savo klientams pasirinkti medžiagas, optimizuoti klijų kiekį ir tinkamai naudoti gaminius. Taip pat galime užsiimti bendra klientų gamybos procesų plėtra.

Žinome, kaip sąveikauja mediena ir klijai

Mūsų moderni medienos klijų laboratorija tiria, kaip mediena ir klijai sąveikauja įvairiomis sąlygomis. Žinome įvairių medienos rūšių savybes, klimatą, gamybą, paskirtį ir klijams keliamas klasifikacijas. Tokia patirtis yra įtraukta į mūsų gaminius.

Mūsų testavimo įranga pagerina mūsų klientų gaminius

Mūsų automatinė klijų užtepimo įranga padeda mums nustatyti geriausią klijų rūšį mūsų kliento gamybos linijai. Įranga gali būti sureguliuota taip, kad atitiktų kliento gamybos linijos nustatymus, kad galėtume išbandyti klijus ir medžiagas nesutrikdant kliento gamybos. Galime imituoti tiek nuolatines gamybis linijas, tiek individualių daiktų gamybą. Modeliavimas nustato tokias problemas kaip klijų atviras laikas ir suspaudimo laikas. Įranga susideda iš dozavimo ir taikymo bloko, konvejerio ir šildomo spaustuvo.


Analizės paslaugos

Įmonėms teikiame tiek organinės, tiek neorganinės analizės pagrindu pagrįstą paslaugą.

Galime atlikti įvairių medžiagų grynumo, sudėties ir pažeidimų analizę. Mūsų įrangą sudaro infraraudonųjų spindulių spektrometras (Mikroskopas/ATR-FTIR), dujų chromatografas (HS/Py-GCMSD) ir rentgeno fluorescencijos analizatorius (XRF). Visos analizės kiekvienu konkrečiu atveju derinamos su klientu.