testing services flame retardants industry kiilto pro services

Testavimo Paslaugos - Antipirenai

Kiilto sukūrė aplinkai nekenksmingus antipirenus įvairiems tikslams. Kiilto Fireproof gaminių šeimą sudaro gaminiai, skirti medienos, popieriaus ir neaustinių audinių pramonei. Dėl savo plataus gaminių asortimento mes daug žinome apie antipirenų tyrimus, pritaikymą ir bandymus šiose srityse.

Degumas nuo mažos liepsnos (SFS- EN ISO 11925-1)

Bandymu nustatomas gaminio degumas nuo nedidelės liepsnos. Bandymas nustato gaminių degumo greitį ir ugnies progresą bandomojoje medžiagoje. Bandymas taip pat apima vizualinį produkto dūminimo stebėjimą ir degančių lašelių susidarymą nuo gaminio. Metodas naudojamas kaip viena iš bandymo metodo dalių, skirtų statybos pramonės atsparumo ugniai įvertinimams (B, C, D, E, Bfl, Clf, Dfl, BL, CL, DL, Efl ir EL). Medžiagos atsparumo ugniai įvertinimą E galima gauti tik atlikus mažos liepsnos bandymą. Testas idealiai tinka labai plonų medžiagų, tokių kaip audiniai, gofruotas kartonas ir popierius, degimo elgsenai tirti.

Parketo degimo testas (SFS-EN ISO 9239-1)

Bandymas matuoja grindų medžiagų degimą ir ugnies dujų susidarymą. Iš vienos pusės grindų medžiaga yra veikiama stiprios šiluminės spinduliuotės ir dujų liepsnos. Bandymas nustato šiuos užsidegusio objekto liepsnos fronto aspektus: judėjimo greitį, dūmų susidarymą ir minimalią šiluminę energiją, reikalingą užsidegimui. Metodas taikomas grindų dangos medžiagų atsparumo ugniai reitingams A2fl, Bfl, Cfl ir Dfl.