testing services wood industry kiilto pro services

Testavimo Paslaugos - Medienos Pramonė

Medienos ir baldų pramonei, klijuotosios medienos ir rąstų pramonei bei langų ir lauko durų pramonei reikalingi įvairūs testavimai, kuriuos galime pasiūlyti. Mūsų kokybės kontrolės testai daugiausia pagrįsti standartais EN 14080, EN 15497 ir EN 16351.

Klijavimo stiprio testavimai

  • Tempimo šlyties stipris temperatūrų diapazone -70…+100°C, iki 10 kN
  • Tempimo šlyties stipris +20…+250°C, iki 50 kN
  • Šlyties atsparumas gniuždymui esant +20°C, iki 50 kN
  • 4 taškų lenkimo bandymas esant +20°C, iki 50 kN (pvz., piršto sąnario stiprumui išmatuoti)

IFT Rosenheim

Testas yra specialiai sukurtas langų ir durų apmušalams, kuriuose naudojami D4 klasės arba PVAC klijai. Bandymo metu gaminiai yra veikiami  po vandeniu ir vėliau džiovinami klimato kameroje. Visi įtrūkimai yra analizuojami ir raportuojami pagal instrukcijas.

Durų ir langų staktų ir kitų nestruktūrinių medienos siūlių delaminavimosi testas

Testas skirtas EPI ir PVAC klijais (II tipo klijai) klijuotiems tašams. Tai atsisluoksniavimo testas, kurio metu klijuotas medžio tašas išbandomas esant nepalankiam ir pertekliniam slėgiui vandens pripildytame slėginiame inde, po to džiovinamas klimato kameroje. Bet kokie įtrūkimai klijų jungtyse yra analizuojami ir raportuojami pagal standartą.

Laminuotų rąstų, klijuotų lamelių ir CLT gaminių ir kitų konstrukcijų delaminacijos testas

Bandymas skirtas I tipo klijais (pvz., EPI, PUR ar MUF) klijuotoms medinėms konstrukcijoms. Tai delaminacijos testas pagal standartus EN 14080 (laminuotas rąstas ir klijuota lamelė) arba EN 16351 (CLT), kurio metu klijuotos medienos detalė yra išbandoma esant nepalankiam ir pertekliniam slėgiui vandens užpildytame slėginiame inde, po to džiovinama klimato kameroje. Po bandymo visi klijų jungčių įtrūkimai yra išanalizuojami ir raportuojami klientui.

Įtampų testai parketo pramonei

Kokybės kontrolės ciklai parketo pramonei, tokie kaip buvimas verdančiame vandenyje ir džiovinimas.

Baldų testavimas klimato kameroje, pvz., D3 klasės sukibimui

-20…+100°C, 0–100% santykinės drėgmės testavimo ciklai baldams ir lauko durims. Bandymo ciklai pritaikyti pagal kliento poreikius.

Lupimo bandymas, plėvelės dangos sukibimo stiprumo bandymas

Ant medžio pagrindo medžiagos klijuotų dangų T formos arba 90° lupimo testai.