„Kiilto Pro Box“ profesionalioms virtuvėms – saugumas ir patogumas naudoti – vienoje pakuotėje

„Kiilto“ siūlo profesionalioms virtuvėms skirtas dozavimo sistemas, kurios palengvina švaros priežiūrą ir padidina saugumą. „Kiilto Pro Box“ saugios pakuotės yra uždaro ciklo sistemos. Jos apsaugo vartotoją nuo tiesioginio kontakto su neskiestomis plovimo priemonėmis, naudojamomis plaunant indus mašinoje ir orkaitėje. Produktai užtikrina saugų naudojimą patogiu būdu, nesumažinant veiksmingumo.

Profesionalioms virtuvėms, kuriose patogumas, lankstumas, tvarumas ir saugumas yra svarbūs veiksniai, „Kiilto Pro Box“ saugios pakuotės be vargo patenkina visus minėtus reikalavimus. „Kiilto Pro Box“ yra uždara dozavimo sistema, kuri pagerina darbo saugą jūsų virtuvėje.

Lengva

Dėl rankenų saugi pakuotė yra ergonomiška ir paprasta. Gaminį prijungti prie dozavimo sistemos yra greita ir paprasta, o spalvų kodai padeda vartotojui tinkamai prijungti gaminius.

Lankstus

Stelažą galima naudoti gaminiui pakabinti ant sienos arba laisvai pastatyti virš grindų. Naudodamiesi nuoseklia jungtimi, galima prailginti keitimo intervalą, todėl dozavimo sistema dar geriau tinka didelėms virtuvėms. Sandėliuojant pakuotes galima sukrauti vieną ant kitos, todėl jos užima labai mažai vietos.

Saugus

Apsauginės pakuotės viduje esantis cheminių medžiagų maišelis yra prijungtas prie dozavimo sistemos per greitą jungtį, kuri sumažina skysčio patekimo ant odos ar į akis riziką. Dėl spalvomis pažymėtų žarnų gaminius lengva prijungti prie tinkamo dozavimo siurblio. Taip pat mechaniškai užkertamas kelias kryžminiam sujungimui.

Ekologiškas

„Kiilto Pro Box“ pakuotės sukuria daug mažiau atliekų nei tradiciniai plastikiniai kanistrai. Dėžutė pagaminta iš perdirbto kartono, o priemonė tiekiama 10 litrų talpos cheminių medžiagų maišelyje, kurį lengva perdirbti. Kai kurie „Kiilto Pro Box“ produktai turi Šiaurės šalių ekologinį ženklinimą.

„Kiilto Pro Box“ saugios pakuotės turi galimybę plauti indus indų plovimo mašinoje ir orkaitėje, todėl garantuojamas švarus rezultatas esant bet kokio kietumo vandeniui.

Sužinokite daugiau apie “Kiilto Pro Box“ produktus:

Kiilto Pro MD Wash Box
Kiilto Pro MD Rinse Box
Kiilto Pro Oven Wash Box
Kiilto Pro Oven Rinse Box