Sprendimai /

Antipireniniai Sprendimai

Nors ugnis yra mūsų kasdienio gyvenimo dalis, ji taip pat turi niokojančios galios. Tačiau antipirenų naudojimas gali padėti apsaugoti žmones ir turtą nuo to.

Antipirenas – tai cheminė medžiaga, kuri neleidžia arba sulėtina ugnies plitimą gaminyje, ant kurio dengiama ši medžiaga. Kiilto gamina aplinkai ir naudotojui nekenksmingus antipirenus medienos, popieriaus ir pakavimo pramonei bei izoliacinėms medžiagoms ir filtrams.

Esminis „Kiilto Fireproof“ gaminių bruožas yra tai, kad juos paprasta ir saugu naudoti, užtikrinamas kliento gamybos proceso efektyvumas. Kiilto savo produktus kuria kartu su klientu, pritaikydama juos pagal individualius pageidavimus. Mūsų šimtmetė patirtis chemijos pramonės gaminiuose ir specialistų komanda, besiorientuojanti į antipirenus, garantuoja geriausią įmanomą rezultatą Jūsų gaminiui.


Kiilto antipirenai yra ilgalaikio ir kruopštaus produkto kūrimo rezultatas.

Mūsų plataus gaminių spektro kūrimo padalinyje Suomijoje turime specialią komandą, kuri dirba su antipirenais. Mūsų laboratorija siūlo daugybę tyrimų galimybių. Pavyzdžiui, bendradarbiaudami su universitetais, kūgio kalorimetro tyrimus galime atlikti glaudžiu grafiku. Kartu su VTT atlikome SBI (Single Burning Item) testus. Kiekvienu atveju savo testus ir metodus pritaikome prie kliento poreikių.

Antipirenai jau seniai naudojami tokiose medžiagose kaip plastikas, guma ir tekstilė.

Antipirenų veiksmingumas dažnai priklauso nuo medžiagų, tokių kaip bromas, kurios kenkia žmonėms ir aplinkai. Požiūris į antipirenus pasikeitė dėl naudojamų medžiagų toksiškumo, jų kaupimosi organuose ir dėl to daromos žalos sveikatai. Pastaraisiais metais išaugo priešgaisrinių medžiagų, kurios yra saugios žmonėms ir aplinkai, paklausa. Tobulėjant žinioms, teisės aktai nuolat keičiami, siekiant teikti pirmenybę aplinkai nekenksmingiems antipirenams. Kiilto laikosi atsakingos praktikos ir, kaip ir kitų chemijos pramonės produktų, gaminant antipirenus, Kiilto atsakomybės sritys yra aplinkos ir gaminių sauga bei gerovė.