Sprendimai / Profesionali higiena /

Profesionalus Valymas

Švara susideda iš profesinių įgūdžių, ploviklių, mašinų ir įrangos. Kaip švaros srities ekspertas, Kiilto siūlo geriausius sprendimus profesionalams.

Geriausi sprendimai profesionalams

Viskas prasideda nuo švaros ir saugumo. Švari aplinka ir švarūs paviršiai visada yra ryžtingo ir profesionalaus darbo ženklas. Švarios erdvės yra saugios, patogios naudoti ir turi įtakos naudotojų gerovei. „Kiilto“ siūlo visapusišką profesionalaus valymo ir tekstilės plovimo sprendimą. Visų mūsų sprendimų atskaitos taškas yra paprastumas, efektyvumas ir saugumas.

Ekologiški produktai

Mūsų asortimente galite rasti daug įvairių gaminių, kurie tausoja aplinką. Skaičiuojant kilogramais, 73% Kiilto Pro valymo priemonių turi Šiaurės šalių ekologinį ženklą. „Kiilto“ turi alergijos ženklu pažymėtų produktų kiekvienoje valymo chemijos subkategorijoje, kurią galima įsigyti. „Kiilto Pro Natura“ serija nuolat auga, efektyvi ir aplinkai draugiška produktų linija profesionalams.

  • Šiaurės šalių ekologinis ženklas rodo, kad produktas yra kokybiškas, efektyvus ir mažiau teršia aplinką.
  • Anit-alergijos etiketėje nurodoma, kad gaminyje nėra kvapiųjų medžiagų arba bendrai jautrinančių ar dirginančių medžiagų.
  • Kiilto Pro Natura produktai gaminami iš augalinės kilmės, atsinaujinančių ir biologiškai skaidžių žaliavų.

Produktai profesionaliam valymui