People having a coffee break
Kiilto /

Nuolat ieškome naujų kvalifikuotų, motyvuotų ir tikslo siekiančių "Kiiltoniečių"

Sveiki atvykę!

Ateitis kuriama šiandien. Kiilto kiekvieną dieną investuoja į ateitį, skatindama savo darbuotojų profesinę gerovę, naujoves ir darydama savo veiklą vis tvaresnę. Vadovaujamės siekiu būti aplinkosaugos lyderiais, pasitelkę savo patirtį kuriame sėkmės istorijas savo klientams. Esame vietiniai, novatoriški ir įžvalgūs.

Mūsų kompetencija apima keturias verslo sritis: statybą, pramoninius klijavimo sprendimus, profesionalią higieną ir prekes bučiai.

Ar norėtumėte prisidėti prie mūsų šimto metų augimo istorijos? Laisvos pozicijos.

Mes norime kurti tvarią ateitį ir švarią gerovę.

Keturi mūsų įmonės kultūros kertiniai akmenys yra: Jūs galite pakeisti, Klientas yra karalius, Startuolio dvasia nuo 1919 m. ir Aplinkosaugos lyderystė.

Mes laikomės ilgalaikio požiūrio

Kiilto yra šimtą metų veikianti šeimai priklausanti įmonė, kurios vizija žvelgia į 2080 m. Mes norime būti aplinkosaugos pionieriais ir pažadėjome, kad iki 2028 m. visos mūsų įmonės veiklos bus neutralios anglies dvideginio atžvilgiu.

Mes žiūrime į ateitį

Mes nuolat išradinėjame ir tobulėjame bei tampame tarptautiškesni. Norime, kad mūsų darbuotojų įgūdžiai ir žinios būtų atnaujinami, o žvilgsnis būtų nukreiptas į ateitį. Mūsų tikslas – kad mūsų darbuotojai būtų įkvėpti per visą savo karjerą. Tikime, kad geriausias darbas yra įkvėpimo ir degančio savęs tobulėjimo bei produktų ir paslaugų tobulinimo noro rezultatas. Štai kodėl mes investuojame į patirties plėtojimą keliose srityse.

Rūpinamės darbuotojų gerove

Suteikiame savo darbuotojams daugybę galimybių palaikyti gerą savijautą per mankštas pertraukų metu, fizinio pasirengimo testus, pomėgius ir sporto išbandymus. Užtikriname gerą ergonomiką: be modernių priemonių ir įrangos teikiame ir darbo fizioterapiją.

Kiilto buvo aktyviausia Suomijos darbovietė 2018 ir 2016 m.

Suomijos Olimpinio Komiteto darbuotojų sporto komisija paskelbė mus aktyviausia darbo vieta Suomijoje 2018 ir 2016 m. Pastarąjį dešimtmetį sistemingai skatiname savo darbuotojų gerovę ir fizinį aktyvumą.