wood industry flame retardants kiilto fireproof

Antipirenai Medienai

Mediena išsilaikė kaip daugiafunkcė statybinė medžiaga, tinkama įvairiems tikslams. Mediena gali būti konkurencingesnė ir patrauklesnė daugelyje segmentų, pagerinus jos atsparumą ugniai.

Galite pagerinti medienos atsparumo ugniai savybes ir vertę, apdorodami ją Kiilto ugniai atspariu antipirenu. Kiilto Fireproof antipirenai yra draugiški aplinkai ir neturi įtakos kitoms medienos savybėms ar išvaizdai.

Mediena pasižymi puikiomis savybėmis: taupo energiją, ilgaamžė, atsinaujinanti, lengvai apdirbama ir maloni akiai. Tačiau neapdorota mediena yra labai degi, todėl ji yra mažiau patraukli keletui panaudojimo būdų, pavyzdžiui, kaip statybinė medžiaga.

Apdorojus medieną aplinkai nekenksmingais Kiilto Fireproof antipirenais, galite pagerinti jos atsparumo ugniai savybes. Ugniai atspari mediena daugiausia naudojama stogo konstrukcijose, sienose, medienos plokštėse ir balduose. Tokiu būdu galima pasiekti aukščiausią įmanomą medienos atsparumo ugniai įvertinimą pastato elementams B,s1-d0.

Įvairios apdirbimo galimybės

Aplinkai nekenksmingi Kiilto Fireproof W antipirenai yra vienkomponenčiai, tirpūs vandenyje, neutralaus pH ir naudojami pramonėje. Jų antipireninės savybės pritaikytos pagal kliento gamybos procesą ir reikalavimus. Galimi apdirbimo metodai:

  • purškiant
  • presuojant
  • panardinant
  • dažant

Kiekviena MDF, HDF, medžio drožlių plokščių ir faneros gamybos linija yra unikali. Medienos rūšis ir naudojimo būdas taip pat turi didelę įtaką medienos apdorojimui. Kartu su klientu, Kiilto antipirenų komanda planuoja ir įgyvendina tinkamiausią apdirbimą antipirenu.

Ar norėtumėte plačiau padiskutuoti apie antipireninius sprendimus?

Nedvejokite ir kreipkitės į mus!