Sprendimai / Pramoniniai klijai /

Popieriaus ir kartono pramonė

Kadangi nepertraukiami popieriaus ir kartono gamybos procesai turi didelę gamybos apimtį, proceso sutrikimai gali kainuoti labai brangiai.

Popieriaus ir kartono ritiniai tolesniam apdorojimui paprastai pristatomi ritiniais, kuriuos galima apvynioti pluoštinėmis medžiagomis. Ritiniai gali būti gabenami jūra į kitus žemynus. Ilgų kelionių jūra metu kintanti drėgmė ir temperatūra kelia didelius reikalavimus klijams.

Gaminant įvairius pluoštinius funkcinius laminatus, klijai turi būti parenkami atsižvelgiant ir į galutinio produkto reikalavimus.

Mūsų klijų sprendimų pavyzdžiai

Klijai, skirti vyniojimui į ritinius

Klijai vyniojimui į ritinius turi būti pakankamai lankstūs, tačiau tuo pat metu tvirtai sukibti. Žemesnės darbinės temperatūros klijai yra saugesni, ekologiškesni ir mažiau tikėtina, kad ant įrangos paviršių kaupsis apnašos. Į klijus galima dėti mėlyno dažiklio, kad būtų lengviau atlikti vizualinę apžiūrą.

Klijai laminatams

Popieriaus laminatai vis dažniau naudojami vietoj plastikinių plėvelių. Priklausomai nuo paskirties, gali būti reikalaujama, kad klijai būtų atsparūs karščiui arba drėgmei.

Klijai higieniniam popieriui

Higieniniam popieriui gaminti reikalingi keli skirtingi klijai, pradedant kartono šerdies gamyba ir baigiant laminavimo klijais, suyrančiais vandenyje. Be to, paėmimo ir ritinio pabaigos klijai yra specialūs klijai, kurie turi nusiplėšti nuo popieriaus be jokios trinties.

Ką mes galime pasiekti kartu?

Sveiki atvykę į Kiilto pasaulį

Naujienos