paper cardboard industry flame retardants kiilto fireproof

Antipirenai Popieriui ir Kartonui

Neapdorotas popierius ir kartonas yra labai degios medžiagos. Dėl to jų naudojimas daugeliu atvejų yra problemiškas. Popieriaus ar kartono atsparumo ugniai savybes galima žymiai pagerinti apdorojant juos antipirenais.

Net ir nedideliais kiekiais Kiilto Fireproof antipirenai gali žymiai pagerinti antipirenines savybes. Mūsų antipirenas yra nekenksmingas aplinkai ir neturės įtakos kitoms jūsų gaminio savybėms ar išvaizdai.

Popieriaus ir kartono gaminiai vis naujoviškiau naudojami įvairiose pramonės šakose. Pavyzdžiui, gofruotas kartonas, pagamintas iš kelių sluoksnių popieriaus, yra pakankamai tvirtas, kad atitiktų sunkiosios pramonės poreikius, tačiau pakankamai lengvas ir ekonomiškas, kad pralenktų daugelį konkuruojančių gabenimo medžiagų.

Neapdorotas popierius ir kartonas yra lengvai užsiliepsnojančios medžiagos. Pavyzdžiui, dėl degumo ribojamas gaminio naudojimas kaip statybinė medžiaga. Apdorojimas antipirenu pagerina galutinio produkto atsparumo ugniai įvertinimą, o tai gali atverti visiškai naujas taikymo sritis ir net ištisas rinkas.

Antipirenai gali būti naudojami siekiant žymiai pagerinti popieriaus ir pakuočių gaminių atsparumą ugniai ir saugą. Kiilto Fireproof antipirenas yra saugus, lengvas ir efektyvus naudoti. Kiilto Fireproof P seriją sudaro tik aplinkai nekenksmingos medžiagos. Tinka visiems popieriaus ir pakuočių pramonės gaminiams, mūsų antipirenas yra nekenksmingas aplinkai ir žmonėms, jį lengva naudoti.

Neturi įtakos medžiagos savybėms

Mūsų antipirenas gali būti naudojamas kietu arba skystu pavidalu, priklausomai nuo gamybos proceso. Jis naudojamas gamybos proceso metu arba po jo, kai tik produktas yra pagamintas.

Kiilto antipirenai, skirti pakavimo pramonei, yra vienkomponenčiai, vandens pagrindu pagaminti skysti produktai. Gaminio klampumas paprastai yra apie 18–20 mPas (DIN3), tačiau jį galima keisti.

Antipirenas gali būti naudojamas kaip įprastas spausdinimo rašalas ir neturi įtakos kitoms kartono savybėms. Spausdinimo rašalas taip pat gali būti naudojamas ant antipireno.

Sutaupytas laikas ir materialinės išlaidos

Kiilto tikslas – sukurti kuo efektyvesnį antipireną, taupant kliento laiką ir išlaidas. Mes pritaikome antipireną pagal kiekvieno kliento poreikius. Mūsų antipirenų ekspertų komanda užtikrins, kad produktas gerai veiktų kliento gamybos procese.

Ar norėtumėte plačiau padiskutuoti apie antipireninius sprendimus?

Nedvejokite ir kreipkitės į mus!