Sprendimai / Pramoniniai klijai /

Maisto pramonė

Maisto pramonėje svarbiausia saugumas. Kaip mūsų partneris, galite būti tikri, kad mūsų sprendimai visada atitiks maisto pramonės reikalaujamus standartus.

Pagrindinė pakuotės funkcija – apsaugoti gaminį nuo aplinkos ir atvirkščiai. Produkto saugą galima užtikrinti tik tada, jei produktas yra patikimai supakuotas. Sėkmingo dizaino rezultatas – pakuotė, kuri skatina pardavimus ir daro pakavimo procesą efektyvesnį.

Pavyzdžiui, kartoninės dėžutės šono klijavimas yra vienas iš daugiausiai laiko reikalaujančių darbo etapų, o tai reiškia, kad tinkamai parinkti klijai duos daug naudos. Naudodami mūsų individualius sprendimus klientai gali būti tikri, kad pakuotė bus saugi ir efektyvi, o klijavimo poveikis aplinkai sumažės iki minimumo.

Mūsų klijų sprendimų pavyzdžiai

Etikečių klijai

Klijuojant etiketes ant gėrimų pakuočių, ypač stiklinių ir PET butelių, reikia, kad klijai gerai sukibtų su šlapia danga ir būtų atsparūs vandens kondensatui.

Popierinių maišelių klijai

Maisto produktų pakuotes dažnai sudaro popierius. Pavyzdžiui, maisto pakavimo popieriui ir įvairiems popieriniams maišeliams reikalingos tam tikros klijų savybės. Taip pat svarbu, kad pasirinkti klijai būtų patvirtinti naudoti maisto pakuotėms.

Kartoninių pakuočių klijai

Klijai dažnai atlieka nematomą, tačiau labai svarbų vaidmenį pakuojant produktus, kad maisto produktai būtų saugiai pristatyti galutiniam vartotojui. Tuo pačiu klijų sprendimas turi atitikti efektyvios gamybos linijos reikalavimus.

Ką mes galime pasiekti kartu?

Sveiki atvykę į Kiilto pasaulį

Naujienos