Sprendimai / Pramoniniai klijai /

Langų ir lauko durų pramonė

Langų ir durų pramonėje ruošinių gamyboje naudojami klijai turi būti tokios kokybės, kad padėtų garantuoti gaminio tarnavimo laiką dešimtmečius.

Langai ir durys turi atlaikyti oro sąlygas ištisus metus. Kiilto klijai buvo sukurti taip, kad atlaikytų sudėtingą šiaurės klimatą.

Nuolatinis gamybos vystymas garantuoja konkurencinį pranašumą. Klijavimo proceso optimizavimas yra nuolatinio tobulinimo dalykas, kai, pavyzdžiui, dešimčia sekundžių sutrumpinus kiekvieno suspaudimo ciklą, per metus žymiai padidinamas našumas.

Kiilto M1 sertifikuoti klijai taip pat leidžia partneriams gaminti aukščiausios kokybės gaminius, užtikrinančius patalpų oro kokybę.

Mūsų klijų sprendimų pavyzdžiai

Klijai dygiavimui

Kokybiškam dygiavimui būtinas geras atsparumas plyšimui ir atmosferos poveikiui bei tikslus klijavimas. Mūsų D4 klijų asortimentą sudaro individualūs sprendimai, skirti tiek priekiniam, tiek šoniniam dygiavimui.

Klijai, skirti laminavimui iš viršaus

Klijai, naudojami laminavimui iš viršaus, turi atitikti specifinius kiekvieno spaudimo būdo reikalavimus. Pagrindinis aukšto dažnio presavimo privalumas yra jo greitis. Šiems poreikiams idealiai tinka mūsų D4 klasės klijai, skirti aukšto ciklo presavimui. Klijai turi vienodai gerai veikti esant bet kokiai oro temperatūrai. Mūsų D4 klasės klijai yra vieni stabiliausių pramonėje.

Durų rėmų klijavimas

Durų surinkimo metu klijavimo procesas yra labai svarbus išorinių durų kokybei. Atsižvelgdami į durų struktūrą ir naudojamas medžiagas, galime pasiūlyti specialiai pritaikytus klijus, kad būtų galima kokybiškai ir efektyviai gaminti išorines duris.

Mūsų prekių ženklai

Produktai

Ką mes galime pasiekti kartu?

Sveiki atvykę į Kiilto pasaulį

Naujienos