Paslaugos /

Profesionalios higienos paslaugos

Kiilto paslaugos profesionaliems higienos specialistams

Mes didžiuojamės galėdami kurti individualius sprendimus, kurie idealiai atitinka jūsų poreikius. Kaip patikimas partneris, užtikrinantis higienos standartų laikymąsi, siūlome visapusiškas paslaugas, skirtas įvairiems taikymams ir problemoms spręsti. Atkreipkite dėmesį, kad paslaugų prieinamumas gali skirtis priklausomai nuo jūsų vietovės. Mums labai svarbi jūsų ramybė.

Skaitmeninės paslaugos

Mūsų skaitmeninės profesionalios higienos paslaugos siūlo paprastus ir ekonomiškus sprendimus, kad jūsų klientai išliktų saugūs ir patenkinti. Šios priemonės, turinčios intuityvias sąsajas ir stebėjimo realiuoju laiku funkciją, supaprastina higienos valdymą profesionalams, žadėdamos efektyvumą ir ramybę.

Be to, siūlome skaitmeninį infocentrą. Infocentras – tai skaitmeninė priemonė, skirta klientams, kurių valymo vietos ir pramonės šakos skiriasi. Sprendimas pritaikytas taip, kad užtikrintų saugią ir atsakingą veiklą. Infocentre galima sukurti kelis skirtingus, konkrečiam tikslui pritaikytus planus. Tokiu būdu kiekvienam darbuotojui prieinama naujausia informacija su aiškiomis darbo instrukcijomis ir mokomaisiais vaizdo įrašais, kaip teisingai naudoti įrangą ir medžiagas. Planus galima pasiekti iš bet kurios vietos.

Techninės paslaugos

Mūsų techninės paslaugos vietoje siūlo praktinius sprendimus specialistams, susiduriantiems su iššūkiais, pavyzdžiui, dozuojant ploviklius arba šalinant kalkakmenio nuosėdas. Mūsų patyrę technikai apsilanko jūsų patalpose, kad įvertintų, pašalintų trikdžius ir veiksmingai išspręstų šias problemas.

Ekspertų paslaugos

Kiilto ekspertų paslaugos apima platų specializacijų spektrą, kuriuo siekiama padidinti saugumą, efektyvumą ir kokybę įvairiais higienos aspektais. Nuo cheminių medžiagų valdymo iki tvarumo iniciatyvų, nuo logistikos optimizavimo iki atitikties teisės aktų reikalavimams – ekspertinės paslaugos atlieka svarbų vaidmenį tenkinant įvairius šiuolaikinių įmonių poreikius.

Kiilto ekspertai džiaugiasi galėdami jums padėti

  • sudaryti cheminių medžiagų katalogą.
  • cheminės saugos konsultacijos.
  • Sudaryti individualų gaminių pasirinkimo katalogą.
  • tekstilės skalbimo procesų savikontrolės paslauga.
  • parengti higienos ir valymo planą.
  • grindų priežiūros rekomendacijos.
  • maršrutų planavimas šveitimo ir džiovinimo operacijų metu.
  • kitas technines ekspertų konsultacijas.

Švietimo paslaugos

Siekiant nepriekaištingų higienos standartų, svarbiausia yra žinios ir patirtis. Mūsų profesionalios higienos mokymo paslaugos siūlo išsamų išteklių rinkinį, skirtą suteikti jūsų personalui įgūdžių ir įžvalgų, reikalingų siekiant tobulėti higienos valdymo srityje. Nuo specialiai pritaikytų paskaitų iki ekspertų vertinimų – mūsų pasiūlymai yra kruopščiai parengti taip, kad atitiktų unikalius kiekvieno kliento poreikius.

Mūsų mokymo paslaugos apima ekspertinio vertinimo vizitus, kurių metu mūsų ekspertai atlieka išsamius vertinimo vizitus, kad įvertintų įvairius higienos vadybos aspektus. Tai apima kruopštų rankų higienos priemonių išdėstymo ir pakankamumo patikrinimą, tinkamo valymo įrangos laikymo ir naudojimo užtikrinimą, taip pat patarimus dėl tinkamų priemonių pasirinkimo įvairiose srityse. Šie vertinimai suteikia neįkainojamų įžvalgų apie tobulintinas ir optimizuotinas sritis.

Be to, rengiame mokymus tokiomis temomis kaip cheminių medžiagų įstatymai, rankų higiena, drėgnų patalpų valymas, paviršių medžiagos, saugus ploviklių naudojimas ir ergonomiškas valymo mašinų naudojimas. Be to, visada galima surengti specialiai jūsų poreikiams pritaikytą paskaitą.

Higienos testai

Konsultuojame, mokome ir aptarnaujame ne tik skaitmeniniu būdu arba jūsų patalpose, bet ir padedame atlikti įvairius higienos testus, ypač maisto paslaugų, sveikatos priežiūros ir maisto pramonės sektoriuose. Šie bandymai apima mašininių indaplovių, prietaisų plovimo mašinų ir skalavimo mašinų tikrinimo matavimus, paviršių higienos mėginių ėmimo paslaugą ir vandens tyrimus.

Norite sužinoti daugiau? Mūsų ekspertai pasiruošę jums padėti!

Mūsų ekspertai pasirengę jums padėti vietoje. Esame Šiaurės šalių partneriai, todėl žinome Šiaurės šalių sąlygas ir reikalavimus. Stengiamės padėti jums pasiekti norimą higienos lygį siūlydami išsamius sprendimus, įskaitant gaminius ir paslaugas, visada pritaikytus prie konkrečių jūsų poreikių. Susisiekite su vietos ekspertu ir sužinokite daugiau.