Sprendimai / Profesionali higiena /

Sveikatos Sektorius

Dirbame kartu su profesionalais, kad sukurtume saugią aplinką sveikatos priežiūros srityje. Bendradarbiavimas su vietiniais sveikatos priežiūros paslaugų teikėjais ir Šiaurės šalių mokslinių tyrimų ir plėtros yra mūsų tvarių sprendimų, tiesiogiai reaguojančių į vietos sąlygas ir poreikius, pagrindas.

Geriausi sprendimai sveikatos priežiūros įstaigoms

Mūsų švaros ir higienos sprendimai padeda įmonėms ir sveikatos priežiūros sitemoje dirbantiems žmonėms kurti gerovę ir saugumą. Jas sudaro platus, kruopščiai patikrintų, aukštos kokybės produktų ir paslaugų, kurių efektyvumas įrodytas, asortimentas. Atsakomybė už aplinką padeda mums kurti naujus būdus, kaip užkirsti kelią ligoninėje įgytoms infekcijoms ir palaikyti pacientų saugumą. Būdami pramonės lyderiai, didžiuojamės galėdami pasiūlyti savo platų sveikatos priežiūros sprendimų asortimentą, turėdami dešimtmečių patirtį.

Sveikatos priežiūros srityje švara yra labai svarbi. Higieniškos, sveikos rankos yra saugios priežiūros pagrindas. Įrankių ir paviršių švara prisideda prie klientų ir personalo saugumo užtikrinimo. Kaip mūsų partneris, galite pasitikėti, kad mūsų sprendimai atitiks ir viršys reikalaujamus standartus. Tačiau mūsų pažadas viršija mūsų aukštos kokybės pasiūlymus. Norime palaikyti savo klientus ilgalaikiu bendradarbiavimu, partneryste ir patirtimi.

Kiilto svarbūs aplinkosaugos aspektai. Esame įsipareigoję siekti aplinkosaugos lyderio savo srityje. Naujomis aplinkosaugos naujovėmis norime padėti savo partneriams siekti tvarumo tikslų.

Laikydamiesi tinkamos rankų higienos, užkertame kelią infekcijoms

Kartu su sveikatos priežiūros specialistais norime sumažinti ir užkirsti kelią ligoninėje atsiradusioms infekcijoms bei pagerinti pacientų saugumą. Tinkama rankų higiena yra pagrindinė priemonė kovojant su atsparumu antimikrobinėms medžiagoms plisti.

Mums rūpi sveika oda

Asmeniui gera asmeninė higiena suteikia komforto ir švaros jausmą. Sveika oda taip pat yra natūralus barjeras nuo cheminių medžiagų ir patogenų. Tiek sveikatos priežiūros specialistams, tiek jų klientams siūlome įvairius sprendimus, kaip palaikyti ir tobulinti asmens higieną sveikatos priežiūros įstaigose.

Apsaugome valydami aplinką

Aplinkos valymas yra ne tik būtinybė kuriant patogią aplinką – tai esminė intervencija infekcijų prevencijai ir kontrolei. Mūsų sprendimai padeda išlaikyti geriausią švaros praktiką sveikatos priežiūros įstaigose pagal naujausius reglamentus ir teisės aktus.

Užtikriname aukštą instrumentų apdirbimo kokybę

Sveikatos priežiūros paslaugų teikėjams, tokiems kaip ligoninės, odontologijos ir veterinarijos klinikos, medicinos instrumentų dezinfekcija ir priežiūra atlieka svarbų vaidmenį kuriant saugumą. Mūsų plačiai išbandyti instrumentų apdirbimo sprendimai užtikrina, kad būtų pasiekti reikiami medicinos instrumentų ir daiktų higienos standartai.

Pateikiame naujausias naujoves šioje srityje

Nuolat stebėdama naujausius sveikatos technologijų išradimus, „Kiilto“ remia sveikatos priežiūros paslaugų teikėjų skaitmeninę transformaciją organizacijose ir padeda veiksmingiau siekti su aukštais higienos standartais susijusių tikslų. „Kiilto“ siūlo sveikatos technologijų sprendimus, kurie tikrai pagerina kasdienį darbą ir suteikia didelę pridėtinę vertę sveikatos priežiūrai.

Palaikome savo ilgamete patirtimi

Veiksminga švara grindžiama tinkamais sprendimų pasirinkimais ir geriausiu būdu su jais dirbti. Mūsų paslaugos apima techninį aptarnavimą, gaminių ir higienos mokymus bei ekspertų pagalbą ieškant tinkamų higienos sprendimų įvairiems sveikatos priežiūros sektoriams.

Produktai sveikatos sektoriui