Asmeninė Higiena

Gera asmens higiena apsaugo pacientus, sveikatos priežiūros darbuotojus ir taip apsaugo nuo infekcijų plitimo.

Rankų plovimas ir dezinfekcija

Norint išvengti infekcijos plitimo, labai svarbu plauti ir dezinfekuoti rankas. Mūsų rankų plovimo produktai yra sukurti tokioms sąlygoms, kai rankas reikia plautis kelis kartus per dieną. Visos profesionalios rankų dezinfekcijos priemonės atitinka EN 1500 higieninių rankų dezinfekavimo priemonių standartą ir turi minimalų EN 14476 standartą nuo apvalkalinių virusų, pvz. korona ir sezoninio gripo virusai.

Daugelis produktų yra sukurti naudoti sveikatos priežiūros įstaigose, kur reikalingi veiksmingesni produktai nuo sunkių mikrobų, pvz. norovirusas. Kuriant produktą ypatingas dėmesys buvo skiriamas drėkinimo balansui, siekiant išvengti rankų sausumo.

Odos plovimas ir dezinfekcija

Mūsų sprendimai odos plovimui ir dezinfekcijai apima reguliarius kūno prausimus, taip pat odos procedūras prieš chirurgines procedūras. Dezinfekavimo priemonės etanolio pagrindu yra skirtos mažoms ir didelėms chirurginėms operacijoms.

Odos dezinfekavimo priemonės buvo išbandytos pagal EN 12791 chirurginį rankų dezinfekavimo standartą, siekiant parodyti mikrobiologinį odos floros sumažėjimą.​

Odos ir veido priežiūra

Sveika oda apsaugo nuo ligų sukėlėjų. Mūsų platus losjonų, drėkinamųjų, bazinių ir riebių kremų asortimentas patenkina skirtingų metų laikų bei skirtingų odos tipų poreikius. Jie atitinka kosmetikos reglamentus ir buvo atliktas privalomas visų jų saugos vertinimas, siekiant užtikrinti, kad jie tinkami naudoti sveikatos priežiūros įstaigose.

Mūsų sveikatos priežiūrai sukurti produktai paprastai yra bekvapiai ir tinkantys jautriai odai. Šiaurės šalių ekologinis ženklas taip pat rodo, kad mūsų produktai yra ekologiški

Plaukų plovimas

Mūsų profesionaliam naudojimui sukurti plaukų plovimo produktai idealiai tinka personalo persirengimo kambariams ir patalpoms, kuriose lankytojai ir pacientai praleidžia ilgą laiką.

Šampūnai padeda švelniai išplauti ir atgaivinti plaukus, o kondicionieriai drėkina po plovimo ir neleidžia įsielektrinti.