Apie mus /

„Kiilto Ventures“ siekia sukurti šviesesnę ateitį

Inovacijų paieška, vystymas ir modeliavimas Kiilto pagrindinių verslo sričių išoriniuose horizontuose, bendradarbiaujant ir kuriant kartu su startuoliais.

Kiilto siekia sukurti tvarų, saugų ir švarų pasaulį. Pastaruosius 100 metų startuolių dvasia apibūdino mūsų darbo būdą – susidūrėme su įvairiomis situacijomis, kurioms reikėjo įgūdžių ir noro keistis, prisitaikyti ir išradinėti iš naujo. Eidami į ateitį ir savo vizijos metus, 2080-uosius, esame įsipareigoję dėti dar daugiau pastangų atsinaujinimui ir naujovėms. Su „Kiilto Ventures“ koncepcija siekiame kartu kurti geresnį rytojų.

 Kiilto Ventures siekia rasti, plėtoti ir modeliuoti inovacijas Kiilto pagrindinių verslo sričių išoriniuose horizontuose, bendradarbiaudama ir kurdama kartu su startuoliais. Mums ypač įdomu atrasti tvarius sprendimus, kurie pagerintų arba pakeistų dabartinius metodus ir padėtų mums kurti šviesesnę ateitį visiems.

Ieškome ambicingų startuolių bendradarbiavimui, kuriems galėtume suteikti pridėtinės vertės savo patirtimi, tinklu ir žiniomis.

Ar turite inovacinių idėjų, susijusių su profesionalia higiena, pramoninių klijų naudojimu ar statybų verslu, kurios pasiūlytų naują požiūrį į esamų iššūkių sprendimą? Pažiūrėkite Kiilto Ventures puslapyje išsamiau ir susisiekite su mumis! 

Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite:

Ville Solja
Chief Business Development Officer
ville.solja@kiilto.com
+358 50 329 5211