Sprendimai / Profesionali higiena /

Maitinimo Sektorius

Maisto paslaugų įmonės turi užtikrinti maisto saugą ir gerą maisto kokybę. Kiilto padeda lengvai valdyti švarą nuo pradžios iki pabaigos. Mūsų pasiūlymas apima ne tik produktus: mes palaikome savo klientus paslaugomis, skaitmeniniais įrankiais ir savo žiniomis. Taip pat siūlome Šiaurės šalių ekologiniu ženklu pažymėtus produktus ir Kiilto Natura asortimento gaminius, pagamintus iš augalinės kilmės žaliavų.

Švara yra esminė maisto higienos dalis

Būdami švaros srities lyderiai, teikiame visapusį maitinimo paslaugų sprendimą. Turime didelę patirtį virtuvės higienos srityje, o mūsų maitinimo paslaugų sprendimai yra kuriami Šiaurės šalyse ir Šiaurės šalims.

Bendradarbiaujame su savo maitinimo paslaugų klientais: esame įsipareigoję užmegzti atvirus, ilgalaikius ir besivystančius ryšius su klientais.

Šiaurės šalių kompetencija

Kai mūsų klientai susiduria su sudėtingomis situacijomis, mes jas sprendžiame kartu su klientais. Mūsų švaros ir higienos specialistai, sprendimų ir kategorijų vadovai, taip pat vystymo ir technologijų skyrius, gali padėti.

Arti jūsų

„Kiilto“ bendradarbiavimas su klientais prasideda nuo švaros ir higienos specialistų. Mūsų specialistai dirba kartu su jumis, kad įvertintų poreikius kiekvienoje vietoje ir parinktų geriausius sprendimus, pagal jūsų poreikius. Mūsų specialistai vykdo gyvus vizitus bei esant poreikiui gali susitikti ir virtualiai.

Techniniai ekspertai ir mokymai

Mūsų vietinė techninė tarnyba padeda užtikrinti sklandų indų plovimo mašinų darbą, chemijos priemonių dozavimą. Jie taip pat teikia pagalbą, kai virtuvė vystosi ir jums reikia pateikti naujus sprendimus pačiu ekonomiškiausiu būdu.​

Tinkamo produktų ir metodų naudojimo užtikrinimas yra svarbus saugos aspektas profesionalioje virtuvėje. Savo klientams teikiame įvairius mokymus: nuo mokymų ir susipažinimo su mūsų gaminiais iki labiau specializuotų higienos mokymų.

Produktai maitinimo įstaigoms