Sprendimai / Pramoniniai klijai /

Transporto pramonė

Transporto pramonėje didžiausias potencialas yra įvairių medžiagų, tokių kaip kompozitai, laminatai, metalai ar plastikai, naudojimas. Kaip mūsų partneris, galite būti tikri, kad mūsų sprendimai visada atspindės naujausius pramonės pasiekimus.

Pagrindinės tendencijos transporto pramonėje yra tvirtumo didinimas, svorio mažinimas ir izoliacinių savybių gerinimas. Siekiant nuolatinio tobulėjimo, iššūkis yra išlaikyti aukštą kokybę ir nepriekaištingumą. Glaudžiai bendradarbiaudami su Kiilto visada kartu galime rasti tinkamus klijų sprendimus.

Mūsų klijų sprendimų pavyzdžiai

Daugiasluoksnių plokščių gamybai skirti klijai

Gamybos efektyvumas ir apyvartos laikas yra pagrindiniai rodikliai, užtikrinantys konkurencinį pranašumą. Svarbios tobulinimo sritys – energijos vartojimo efektyvumas, konstrukcijos lengvumas ir poveikis aplinkai. Kalbant apie gamybos efektyvumą, naujausi sprendimai apima daugiakomponentę sistemą, kurioje klijų džiūvimo greitis keičiasi nuo vieno darbo etapo iki kito. Tai leidžia sutrumpinti ir sudėtingų konstrukcijų presavimo laiką.

Surinkimo klijai

Standartizuoti produktai ir darbo procedūros užtikrina patikimą galutinį rezultatą. Naudojant įvairias medžiagas, gali prireikti įvairių valymo ir gruntavimo procedūrų. Dėl kruopščiai išbandytų sprendimų galutinis rezultatas yra tvirtas ir ilgaamžis, nesumažinant elastingumo ar sandarumo savybių.

Mūsų prekių ženklai

Produktai

Ką mes galime pasiekti kartu?

Sveiki atvykę į Kiilto pasaulį

Naujienos