Sprendimai / Pramoniniai klijai /

Gofruoto kartono ir dėžių gamyba

Gofruotojo kartono gamyboje proceso patikimumas yra gyvybiškai svarbus. Aukštos kokybės Kiilto pritaikyti klijavimo sprendimai užtikrins, kad procesas visada vyktų sklandžiai.

Gaminant gofruoto kartono dėžes ir kartono dėžutes gamybos apimtys yra didelės. Tačiau dažnai gaminamos mažos partijos, o naudojamos medžiagos gali dažnai keistis. Todėl klijai turi būti universalūs, tinkantys skirtingiems apdirbimo greičiams, medžiagoms ir galutinio vartotojo reikalavimams.

Mūsų klijų sprendimų pavyzdžiai

Klijai kartonui

Dažniausiai pasitaikantys sunkumai klijuojant kartonines dėžes iš šono yra susiję su kartoninės dėžės danga, pavyzdžiui, laku ar dažais. Šiems paviršiams klijuoti reikia klijų, pasižyminčių geru sukibimu su plastiku.

Kartono dėžių klijai

Šoninis kartoninių dėžių klijavimas yra greitas procesas, per valandą suklijuojama dešimtys tūkstančių dėžių. Klijavimo kontrolę galima pagerinti įvairiomis priemonėmis, pavyzdžiui, mašininiu matymu, kurį palengvina mėlyno dažiklio arba ultravioletinio žymeklio naudojimas.

Popieriaus paviršiaus klijai

Kartono paviršiaus padengimas popieriumi – tai atspausdinto popieriaus klijavimas ant kartono paviršiaus. Kad popierius nesusiraukšlėtų, klijai turi būti greitai veikiantys ir tolygiai užtepti. Šiam tikslui optimizuoti klijai taip pat sumažina kartono, kurio paviršius padengiamas popieriumi, raukšlėjimąsi.

Ką mes galime pasiekti kartu?

Sveiki atvykę į Kiilto pasaulį

Naujienos