Paslaugos / Statybos sektorius /

Mokymai

Mes apmokome Kiilto produktų naudotojus ir platintojus apie produktų savybes, teisingą naudojimo techniką, atsižvelgdami į aplinkosaugos ir saugos klausimus. Organizuojame įvairius mokymus įvairioms tikslinėms grupėms.

Rangovai ir montuotojai

Rengiame mokymus rangovams ir montuotojams. Priklausomai nuo temos, mūsų mokymuose pagrindinis dėmesys skiriamas mūsų produktų techninėms savybėms ir tinkamiems darbo metodams.

Projektavimas ir priežiūra

Papildomi mokymai apie drėgnų patalpų projektavimą ir priežiūrą suteikia dalyviams geresnį išmanymą. Mokymai tinka žmonėms, atsakingiems už drėgnų patalpų projektavimą, realizavimą ir priežiūrą bei drėgmės kontrolę statybos projektų metu.

Pardavėjai

Pardavėjų mokymai apima praktinius mokymus įvairiomis temomis, pavyzdžiui, hidroizoliacijos ir plytelių klojimo, sausų patalpų atnaujinimo ir grindų bei sienų išlyginimo. Mūsų Hidroizoliacijos ir plytelių klijavimo dirbtuvės orientuojasi į drėgnų patalpų gaminius, Sausų patalpų dirbtuvės – sausų patalpų atnaujinimą, o Lyginamųjų mišinių – grindų ir sienų išlyginimo bei plytelių klijų specifikas.