Apie mus /

Tvarumas

Kai atsakomybė yra neatsiejama nuo to, ką darote, jums nereikia jos pabrėžti. Ją galite pamatyti ir pajusti visose įmonės veiklose ir sąveikoje, sekti bendrą jos raidą. Tai daugybė nematerialių iššūkių visuma, sudaryta iš mažų dalių. Erkki Solja, „Kiilto Family Oy“ generalinis direktorius

Atsakomybė už aplinkos apsaugą

Mes davėme Pažadą Aplinkai, kuris yra mūsų įmonės kultūros dalis ir lemia mūsų mąstymą bei veiklą visais įmonės lygmenimis. Mus skatina aplinkosaugos lyderystė.

Socialinė atsakomybė

Kiilto kaip darbdavys suteikia saugią ir įkvepiančią aplinką bei galimybę nuolat tobulėti. Motyvuoti darbuotojai yra finansinės sėkmės pagrindas ir sukuriama pridėtinė vertė, kuria dalijasi visi.

Finansinė atsakomybė

Kiilto išgyvena augimo ir atsinaujinimo laikotarpį. Mes daug investuojame į savo kompetencijos ir valdymo plėtrą bei eksperimentinę kultūrą. Darbuotojų įtraukimas į inovacijas suteikė naujų perspektyvų mūsų verslui ateinančiais metais.

Ar norite sekti mūsų kelionę vykdydami mūsų Pažadą aplinkai?

Prenumeruokite Aplinkos apsaugos informacinį naujienlaiškį siųsdami žinutę communications@kiilto.com ir keturis kartus per metus gaukite naujausias naujienas.

Padarykime geresnį rytojų kartu

Kartu galime padaryti daugiau ir rasti geresnių sprendimų tvaresniam rytojui. Štai kodėl mes norime glaudžiai bendradarbiauti su universitetais, mokslinių tyrimų institucijomis ir kitomis įmonėmis. Bendradarbiavimas leidžia mums visiems derinti naujausias inovacijas, ilgametę patirtį ir žinias bei aukščiausio lygio skirtingų sričių patirtį.

Taip pat džiaugiamės galėdami dalytis žiniomis ir geriausia praktika, kaip kurti tvaresnę pramonę. Jei jums reikalingas pagrindinis jūsų renginio pranešėjas arba komisijos nariai, turime keletą ekspertų, kurie gali pateikti naujausių įžvalgų ir įkvepiančių pavyzdžių šia tema.

Raija Polvinen
RDI Director
raija.polvinen@kiilto.com
Eeva Solja
Brand and Communications Director
eeva.solja@kiilto.com
Oili Kallatsa
RDI Director, Professional Hygiene
oili.kallatsa@kiilto.com