Sprendimai / Pramoniniai klijai /

CLT ir klijuoto tašo gamyba

Tinkamai suprojektuotos ir pagamintos laikančiosios medinės konstrukcijos net ir sudėtingomis sąlygomis tarnauja iš kartos į kartą. Kaip mūsų klientas, gausite Jūsų procesui optimizuotus klijų sprendimus bei kokybišką bendrą nešančiųjų medinių konstrukcijų gamybos paslaugą.

Laikančiųjų medinių konstrukcijų klijavimas yra vienas iš sudėtingiausių medienos klijavimo būdų. Konstrukcijos projektuojamos taip, kad tarnautų dešimtmečius. Tai reiškia, kad ir į konstrukciją įeinantys klijai turi atlaikyti dėl sezoninių pokyčių kylančias apkrovas.

Mūsų produktai be formaldehidų padeda pasiekti aukštos kokybės rezultatą. Mūsų bandymų paslauga ir techninė pagalba leidžia dar labiau tobulinti reiklius klijavimo procesus.

Mūsų klijų sprendimų pavyzdžiai

Klijai dygiavimui

Konstrukcinės medienos dygiuoti sujungimai turi būti tvirti ir patvarūs. Reikėtų vengti per didelio suspaudimo, kad bet koks vėlesnis obliavimas vyktų sklandžiai ir nebūtų švaistoma mediena.

Klijai, skirti laminavimui iš viršaus

Klijai, naudojami laminavimui iš viršaus, turi patikimai veikti bet kokiomis sąlygomis, nepriklausomai nuo gamybos aplinkos karščio ar drėgmės pokyčių. Dėl didelių klijuojamų plotų labai svarbu optimizuoti klijų kiekį, kad nenukentėtų klijavimo kokybė.

CLT konstrukcijų klijai

Didėjant CLT elementų paklausai, taip pat svarbu neatsilikti nuo naujovių, susijusių su klijavimo kokybe ir klijavimo procesų efektyvumu. Pasirinkę tinkamus klijus, taip pat galite daryti įtaką po klijavimo atliekamiems darbo etapams, pavyzdžiui, iki minimumo sumažindami poreikį šalinti klijų perteklių, perėjusį per plokščią paviršių.

Mūsų prekių ženklai

Produktai

Ką mes galime pasiekti kartu?

Sveiki atvykę į Kiilto pasaulį

Naujienos