Sprendimai / Pramoniniai klijai /

Medienos apdirbimo ir baldų pramonė

Medienos apdirbimo ir baldų pramonėje procesų efektyvumas ir saugumas yra pagrindiniai mūsų klientų konkurenciniai veiksniai.

Nuolatinis gamybos tobulinimas užtikrina konkurencinį pranašumą. Norint optimizuoti klijavimo procesą, reikia nuolat tobulėti. Pavyzdžiui, faneravimo srityje vos 10 sekundžių sutrumpinus spaudimo laiką galima gerokai padidinti metinį našumą. Pavyzdžiui, mūsų inovacijos, skirtos aukšto dažnio presams, gali gerokai sutrumpinti presavimo laiką ir padidinti našumą.

Baldų gamyboje svarbūs veiksniai yra patalpų oro kokybė ir naudotojų sauga. M1 sertifikuotų klijų naudojimas turi didelę įtaką bendram galutinio gaminio emisijos kiekiui.

Mūsų klijų sprendimų pavyzdžiai

Klijai faneravimui

Faneravimo atveju klijai neturi sutepti medžiagos ar prasiskverbti pro ją, neatsižvelgiant į medienos rūšį ar faneros storį. Tie patys klijai taip pat turėtų būti tinkami įvairiems laminatams klijuoti. Mūsų naujausi faneravimo sprendimai yra pagrįsti itin greitomis ir nedažančiomis cheminėmis medžiagomis.

Klijai klijuotoms plokštėms

Pušis yra tipiškiausias klijuotų plokščių, naudojamų baldams ir laiptams, pasirinkimas. Mūsų naujausi D3 klasės klijai yra su optimizuotu pH, kas eliminuoja klijų jungties spalvos pakitimus dėl pušies dervų. Kadangi klijuotų plokščių gamybos procesai tampa vis greitesni ir techniškesni, taip pat sukūrėme gaminį, kuris ypač tinka aukšto dažnio presavimui ir padeda pakelti našumą į visiškai naują lygį.

Briaunų apklijavimo klijai

Baldams naudojamos briaunų juostos yra svarbus kiekvieno gaminio kokybės veiksnys. Briaunų apklijavimo klijai turi užtikrinti gerą sukibimo su įvairiomis medžiagomis stiprumą, kad apklijavimas būtų efektyvus net ir tada, kai vis labiau populiarėja kliento pasirinktos medžiagos.

Mūsų prekių ženklai

Produktai

Ką mes galime pasiekti kartu?

Sveiki atvykę į Kiilto pasaulį

Naujienos