Apie mus /

Kiilto istorija prasidėjo 1919 m. spalį, nuo nedidelės priemonių plaukams ir batų tepalo gamyklos Pispalos rajone Tamperėje.

Startuolio dvasia nuo 1919 m.

1919 metais Suomijoje trūko beveik visko. Tačiau išradingų žmonių buvo daug. Kai prekių nebuvo galima įvežti, joms gaminti buvo steigiamos įmonės. Taip atsirado įmonė, kurią vadiname Kiilto.

10-ajame dešimtmetyje parduotuvių lentynose trūko plaukų priemonių ir burnos skalavimo skysčių, avalynės gamykloms trūko dažų, poliravimo priemonių, vaško ir klijų, o baldų gamykloms reikėjo lako ir poliravimo priemonių. Pavadinimas Kiilto (blizgesys) apibūdina originalius mūsų įmonės gaminius.

Senų metodų pakeitimas cheminiais tirpalais

Pirmasis Kiilto savininkas buvo darbštus „idėjų žmogus“, kuris greitai suprato, kokie produktai ir klientai yra svarbūs jo gamyklai. Jis pradėjo žaisti su idėja gaminti klijus batų pramonei, kuri turėjo puikų rinkos potencialą. Klijavimas pakeistų tradicinius mechaninius medžiagų tvirtinimo būdus, sukuriant švarų ir tvarkingą rezultatą.

Statybiniai klijai startavo XX amžiaus trečiajame dešimtmetyje atsiradus klijų poreikiui grindų dangoms. Tobulėjant medžiagoms ir metodams, statybose ir įvairiose kitose pramonės šakose augo paklausa ir jų panaudojimo skaičius.

Be to, adhezija vis dažniau buvo vertinama kaip visapusis procesas, apimantis ne tik klijavimą, bet ir kitus etapus. Tai paskatino Kiilto plėsti produktų pasirinkimą.

Dabar Kiilto gamina ir parduoda keturių verslo sričių produktus: statybų, pramoninių klijų, profesionalios higienos ir plataus vartojimo prekes.

Kuriame stipriausią ryšį daugiau nei 100 metų

1919

Įkūrimas

1919 m. spalio 27 d. Pispaloje, Tamperėje, įkurta Teknokemiallinen Tehdas O/Y Santalahti. 1924 m. įmonė pavadinta Kiilto Oy.

1930

Pirmieji batų tepalų gamyboje

Iš pradžių įmonė gamino kosmetines medžiagas chemikams, dažus, poliravimo priemones, vaškus ir klijus batų gamykloms bei spiritinius lakus ir poliravimo priemones baldininkams.

1961

Sutelkėme dėmesį į klijus

1960-aisiais įmonė nusprendžia sutelkti dėmesį į klijų gamybą. Į pasirinkimą įtraukta ir kitų su klijais susijusių gaminių.

1983

Plėtra į valymo sektorių

Įmonė plečiasi į valymo sektorių, įtraukdama į produktų asortimentą valymo priemones. Prasideda platūs klientų mokymai.

1987

Internacionalizacija

Švedijoje įsteigiama pirmoji tarptautinė dukterinė įmonė. Šiandien tarptautinių dukterinių įmonių yra jau 10 šalių.

2010

Švaros ir higienos verslas auga

Kiilto švaros ir higienos verslas plečiasi į naujas verslo sritis.

2017

Naujas verslas: antipirenai

Kiilto pramonės verslas plečiasi. Aplinkai nekenksmingi antipirenai sukuriami vystant produktus.

2018

Švedijos TM Progress tampa Kiilto dalimi

Grindų dangų patirtis didėja po sandorio. Naujos verslo operacijos kuriamos ir Suomijoje.

2018

Atnaujintas Kiilto prekės ženklas ir logotipas

Keturios Kiilto verslo sritys: statyba, profesionali švara ir higiena, pramoniniai klijai ir kasdieniai higienos sprendimai. „Kiilto Pro“ produktų ir paslaugų prekės ženklas profesionalams pristatomas kaip pokyčių dalis.

2019

Kiilto tampa pirmaujančiu higienos sprendimų tiekėju Šiaurės šalyse

Kiilto įsigyja CCS Healthcare Holding AB ir tampa rankų ir paviršių dezinfekcijos sprendimų rinkos lydere Švedijoje, Norvegijoje ir Danijoje.

Kiilto logotipo pokyčiai

1924
1969
1994
2018