Apie mus /

Prekės ženklai

Mūsų tikslas – kurti, gaminti ir pardavinėti patikimus gaminius, skirtus įvairių sričių Šiaurės šalių profesionalams. Esame Šiaurės šalių įmonė, turinti daugiau nei 100 metų istoriją, todėl žinome Šiaurės šalių sąlygas ir reikalavimus savo gaminiams. Mūsų platų asortimentą sudaro dviejų skirtingų prekės ženklų sprendimai, skirti profesionaliai ir asmens higienai, statybai, pramoniniams klijams ir priešgaisrinei apsaugai.


Kiilto Pro

Su „Kiilto Pro“ sprendimais deriname aplinkosaugos naujoves ir tvirtą įsipareigojimą užtikrinti išdidžių statybos, pramonės ir profesionalios higienos specialistų sėkmę.

Mūsų siekis – teikti tvarius sprendimus, kurie užtikrintų jūsų sėkmę. Todėl veikiame vietoje, pažįstame vietos sąlygas ir nuolat kuriame naujus sprendimus. Siekdami užtikrinti glaudų bendradarbiavimą, produktų kūrimą ir gamybą palaikome Šiaurės šalyse.

Kiilto Pro sprendimai kuriami ilgalaikiams santykiams, kai kokybiški produktai visada derinami su aukšto lygio, konkrečiai pramonės šakai atstovaujančiais ekspertais, pasiruošusiais dėl jūsų nueiti papildomą kelią.

Kiilto Pro profesionalios higienos asortimentą sudaro aukštos kokybės gaminiai ir sprendimai, skirti įvairioms pramonės šakoms ir taikymams, reikalaujantiems aukšto lygio higienos. Į mūsų asortimentą įtraukti plovikliai, valymo priemonės ir įranga yra specialiai sukurti profesionaliam naudojimui. Be „Kiilto Pro“ profesionalios higienos priemonių pasirinkimo, taip pat siūlome įvairioms reikmėms skirtas dozavimo sistemas ir dozatorius.

Kiilto Pro“ produktai ir paslaugos atlieka svarbų vaidmenį įvairiose pramoninio sukibimo ir ugniai atsparios dangos srityse. Mūsų sprendimai užtikrina reikliausių techninių procesų įgyvendinimą, užtikrinant gamybos efektyvumą. Pramoniniai klijai ir ugniai atsparūs sprendimai visada kuriami glaudžiai bendradarbiaujant su klientu.

Statyboms „Kiilto Pro“ siūlo platų produktų, skirtų profesionaliai statybai patalpose, asortimentą. Be aukštos kokybės produktų, skirtų įvairiems statybos etapams, teikiame profesionalius mokymus ir techninę pagalbą pagal konkrečios šalies reikalavimus.

Erisan Pro

Suomijos „Erisan Pro“ siūlo įvairiapusį bekvapių odos valymo skysčių, rankų dezinfekavimo priemonių, drėkinamųjų kremų ir kitų asmens higienos produktų, sukurtų profesionalams ir klientams, asortimentą. Dėl kokybės ir švelnumo „Erisan Pro“ yra patikimas pasirinkimas tiems, kurie vertina saugų veiksmingumą, nesumažindami odos gerovės. Tai puoselėjančios apsaugos pažadas, ypač jautriai odai. Rinkitės „Erisan Pro“, kai norite savo darbuotojams ir klientams užtikrinti aukščiausios klasės rankų higieną.

Produktų „Erisan Pro“ kokybė pagrįsta suomių darbo sąlygų supratimu ir odos gerovės palaikymu. Pirmasis bekvapis produktas, skirtas sveikatos priežiūros sričiai, buvo sukurtas jau prieš 50 metų. Produkto kūrimo kertiniai akmenys buvo švara, saugumas, gydomosios savybės ir efektyvumas. Nuo pat pradžių produktai buvo be kvapiųjų medžiagų ir dažiklių, o patvirtinti tik tie ingredientai, kurie nedirgino ir nesukėlė jautrumo. Tais pačiais principais „Erisan Pro“ gaminių linija vadovaujamasi ir šiandien.