Apie mus / Tvarumas /

Socialinė atsakomybė

Motyvuoti darbuotojai yra sėkmės pagrindas ir sukuriama pridėtinė vertė, kuria dalijasi visi.

Daugiau, nei darbo vieta

Kiilto turi eksperimentinę kultūrą, kuri skatina darbuotojus pristatyti net pačias drąsiausias idėjas. Taip pat yra vietos nesėkmėms, nes nuolatinis mokymasis sukuria įžvalgas, kurios nušviečia mūsų kelią į stiprų tarptautinį augimą. Kiilto personalas yra pagrindinis jos turtas ir saugumas. Kaip šeimai priklausanti įmonė, tikime bendradarbiaujančia darbo bendruomene, o ne hierarchiniu požiūriu. Įkvėpimas grindžiamas geru valdymu ir išklausančia organizacija.

Mūsų siūlomos mankštos galimybės ir laisvalaikio klubai padeda išlaikyti darbingumą ir pozityvų mąstymą. Skatiname vieni kitus dalyvauti tokiose veiklose kaip choro praktika, grindų riedulys, joga ir žiedinės treniruotės. Nelaimingų atsitikimų darbe prevencija ir saugos darbo vietoje gerinimas padeda motyvuoti darbuotojus siekti geriausių rezultatų.

Profesinis tobulėjimas saugioje darbo vietoje

Pagalba tinkamoje vietoje tinkamu laiku pagerina kiekvieno Kiiltoniečio kasdienį darbą ir užtikrina mūsų sėkmę ateityje. Geriname savo darbuotojų įsidarbinimo galimybes ugdydami kompetencijas ir vykdydami aktyvią mokymo politiką. Mūsų tikslas, kad karjera su Kiilto būtų privalumas. Kaip darbo vieta, Kiilto suteikia saugią ir įkvepiančią aplinką bei galimybę nuolat tobulėti.

Kai kurie būsimi „Kiilto“ darbuotojai vis dar yra studentai. Parama, kurią teikiame bendradarbiaudami su jų švietimo įstaigomis, bus mūsų sėkmės istorijos dalis ateinančiais metais.

Mūsų klientų saugumas taip pat apima Kiilto socialinę atsakomybę. Mes geriname savo gaminių saugumą atsakingai juos pristatydami ir parduodami. Be to, tobulindami savo klientų patirtį, galime padėti pagerinti pastatų saugumą ir komfortą.

Pas mus vyrauja atvira ir įkvepianti atmosfera

Siekdami užtikrinti, kad žmogaus teisės būtų įgyvendinamos visuose Kiilto verslo veiklos etapuose, siekiame skatinti lygybę darbo aplinkoje. Tokiu būdu kuriame sąžiningesnį pasaulį ir geriname savo darbuotojų gerovę.

Vykdydami verslo operacijas įsipareigojame laikytis sąžiningumo, kovoti su korupcija ir laikytis mūsų veiklai taikomų teisės aktų, taisyklių ir reglamentų. Reikalaujame, kad mūsų subrangovai ir tiekėjai laikytųsi mūsų Tiekėjų elgesio kodekso, kuriame yra nuostatos dėl teisinės atitikties, taip pat kovos su kyšininkavimu ir geros verslo praktikos.

Socialinės atsakomybės temos

Kiilto atsakomybės darbo grupė, vertindama gyvybiškai svarbią veiklą, nustatė šias pagrindines temas. Susijusios praktinės priemonės aprašytos po kiekviena tema esančiuose skyriuose.

Saugi darbo vieta

 • Nelaimingų atsitikimų darbe prevencija
 • Saugumo gerinimas

Įkvepianti darbo aplinka

 • Pagalba įvairiais gyvenimo etapais
 • Gera priežiūra
 • Organizacija, kuri klauso
 • Darbuotojų gerovė

Žmogaus teisės visoje vertės grandinėje

 • Lygybė darbo aplinkoje
 • Vaikų darbo prevencija

Kompetencijų vystymas

 • Personalo kompetencijų ugdymas
 • Klientų kompetencijų ugdymas
 • Bendradarbiavimas su švietimo įstaigomis
 • Patikima informacija apie produktą ir rinkodara
 • Skaitmeniniai sprendimai

Socialinės atsakomybės valdymas

Savo sėkmę valdymo srityje vertiname per „Corporate Spirit“ rengiamą apklausą. Rezultatai lyginami su kitų įmonių rezultatais. Kiilto taip pat stebi įdarbinamų darbuotojų atsiliepimus ir registruoja paskirtų profesinių pensijų skaičių.

Suomijos Profesinės Sveikatos Institutas kas ketverius metus atlieka darbo higienos tyrimus Kiilto įmonėse. Tačiau bendradarbiavimas vyksta nuolat, siekiant panaudoti ir dalytis Kiilto chemijos pramonės patirtimi ir tarpe tyrimų. Kiilto dalijasi savo žiniomis su klientais ir kitomis suinteresuotosiomis šalimis.

Kiilto ne tik užtikrina savo gamyklos teritorijų ir personalo saugumą, bet ir užtikrina cheminę saugą iki pat savo klientų. Jos ekspertai nustato rizikas ir nurodo klientams, kaip jų išvengti.

Kiilto integravo darbo saugą kaip savo produktų ir techninės plėtros dalį. Kurdami produktą ar rinkdamiesi žaliavas pradedame galvodami apie darbuotojų saugą ir galimą poveikio riziką.

Socialinės atsakomybės politika

Socialinė atsakomybė Kiilto vadovaujasi savo elgesio kodeksu, kurio yra įsipareigoję laikytis ir pagrindiniai įmonės tiekėjai.

Mūsų kasdieninė veikla grindžiama ISO 14001, ISO 9001 ir ISO 45001 standartų sertifikatais bei chemijos pramonės atsakingos priežiūros programa. Kiilto taip pat įsipareigojo laikytis draudimo bendrovės „Varma“ sudarytos profesinės gerovės sutarties.

Kiilto taip pat prisijungė prie Nulinių nelaimingų atsitikimų darbe forumo, kurį koordinuoja Suomijos profesinės sveikatos institutas. Forumas yra savanoriškas Suomijos darbo vietų tinklas, kurio tikslas yra nuolat skatinti darbo saugą ir dalytis gerąja patirtimi.

Skundų pateikimo mechanizmai ir informavimas

Į socialinės atsakomybės klausimus įmonė atkreipia dėmesį kasdieninio personalo valdymo metu. Baltosios knygos instrukcijose nurodytos priemonės, kurių darbuotojai turėtų imtis pastebėję problemas, kurias reikia spręsti.

Tokie pastebėjimai renkami ir kasmetinėse darbuotojų apklausose.