Sprendimai / Pramoniniai klijai /

Filtrų pramonė

Filtro paskirtis – pagerinti švarumą. Naudojimo metu filtrai turi atlaikyti sudėtingas sąlygas ir įvairių šaltinių įtampą. Kiilto klijai yra ryžtingo produkto kūrimo ir bendradarbiavimo su pramonės įmonėmis rezultatas.

Filtrų pramonė gerina oro ir skysčių švarumą. Ypač didelio oro grynumo reikalaujama tokiose reikliose aplinkose kaip sterilios patalpos, kurios įrengiamos, pavyzdžiui, sveikatos priežiūros sektoriuje ir farmacijos pramonėje.

Varikliuose ir įvairioje techninėje įrangoje naudojamiems skysčiams reikalingi ypač aukštos kokybės filtrų sprendimai.

Pastovios ir kintančios įtemptos aplinkos sąlygos, pavyzdžiui, ekstremali temperatūra, slėgis ar cheminių medžiagų poveikis, reikalauja moderniausių klijų sprendimų.

Mūsų klijų sprendimų pavyzdžiai

Filtrų surinkimo klijai

Ypač montuojant filtrus, klijų klijavimo greitis ir sklaidumas turi atitikti proceso poreikius. Mūsų poliuretano klijus galima greitai pritaikyti, kad būtų pasiektas optimalus proceso sprendimas.

Oro filtrų klostėms skirti klijai

Mūsų siūlomi klijai filtrų plisavimui – tai greiti, elastingi, putas formuojantys ir karščiui atsparūs sprendimai. Klijai parenkami atsižvelgiant į filtro tipą ir gamybos procesus. Mūsų tikslas – nepastebimas, patvarus galutinis rezultatas.

Mūsų prekių ženklai

Produktai

Ką mes galime pasiekti kartu?

Sveiki atvykę į Kiilto pasaulį

Naujienos