Sprendimai / Profesionali higiena / Akcentai /

Kiilto Pro Natura

Kas labiausiai įtakoja aplinką?

Renkantis mūsų aplinkos tausojimo veiksmų židinį, svarbu pasirinkti didelį poveikį darančius elementus. Sutelkdami dėmesį į didžiausią poveikį turinčius dalykus, galime kažką pakeisti.

Žaliavos

Tvari žaliavų gamyba turi didžiulį poveikį klimatui. Kiilto reikalauja, kad visi žaliavų tiekėjai būtų įsipareigoję tvariai gaminti žaliavas.

Vartojimas

Tvarus vartojimas mažina poveikį klimatui. Dozavimo instrukcijos ir veiksmingumo bandymai veikia kaip tvaraus vartojimo gairės.

Žiedinė ekonomika

Išteklių naudojimo efektyvumas ir žiedinė ekonomika yra labai svarbūs. Visa „Kiilto Pro Natura“ idėja pagrįsta žiedine ekonomika, o visos sudedamosios dalys grįžta į ciklą ir gali būti naudojamos pakartotinai.

Pirmaujantys pokyčiai pasitelkiant partnerystę ir inovacijas

Aplinka susiduria su rimtais iššūkiais. Kad pakeistume raidos kryptį, reikia inovacijų ir veiksmų. Be to, kad nuolat dirbame vykdydami „Mūsų pažadą aplinkai“, esame įsipareigoję būti partneriu, kuris leidžia mūsų klientams pasiekti jų tvarumo tikslus.

Panašiai kaip ir suinteresuotosios šalys, „Kiilto“ siekia mažinti išmetamųjų teršalų kiekį, kasmet naudoti mažiau pirminių žaliavų ir mažinti atliekų kiekį – tai tik keli mūsų įsipareigojimų aspektai. Kiilto daug investuoja į MTTP, o mūsų pačių ekspertai nuolat stengiasi rasti kitokių ir geresnių būdų, kaip tai padaryti. Per šį novatorišką procesą gimė „Kiilto Pro Natura“.

Sužinokite, kaip gaminami „Natura“ produktai

Kurdami „Natura“ ženklu paženklintus gaminius, atsižvelgėme į visą gyvavimo ciklą: žaliavas, gamybą, naudojimą, šalinimą ir perdirbimą. Aukšti reikalavimai keliami ne tik ekologiškumui, bet ir saugai bei kokybei.

Sertifikuoti sprendimai atsakingam valymui

„Kiilto“ pristatė „Natura“ sertifikatą kaip žiedinės ekonomikos sprendimą. Rinkdamiesi „Kiilto Pro Natura“ asortimento gaminį galite pasitikėti, kad visa tiekimo grandinė buvo kruopščiai apsvarstyta. Vienoje pakuotėje materializuojama daugybė tvarių pasirinkimų.

  • Nordic Swan ekologinis ženklas
  • Alergijos ženklas
  • Tvarus, nesumažinant efektyvumo
  • Saugus ir patogus naudoti

„Mūsų klientai renkasi ‚Kiilto Pro Natura‘, nes su ‚Natura‘ produktais jie gali lengvai pasiekti savo aplinkosauginius tikslus ir mėgautis veiksmingų, saugių ir patogių naudoti produktų rezultatais.“ – Tiina Laurén, sprendimų vadybininkė

Kiilto profesionalūs valymo produktai jau seniai pažymėti „Nordic Swan Ecolabel“ ženklu. Šis sertifikatas žymi aplinkai draugiškus gaminius, kurių poveikis klimatui per visą jų gyvavimo ciklą yra minimalus. Šiaurės gulbės ekologinis ženklas nustato apribojimus, kokių kategorijų produktams galima suteikti ekologinį ženklą. Visi „Natura“ produktai, atitinkantys šio sertifikato reikalavimus, jį yra gavę.

Šiaurės gulbės ekologiniam ženklui taikomi griežti kriterijai, tačiau „Natura“ serija žengia dar vieną žingsnį pirmyn: visi „Natura“ gaminiai yra bekvapiai. Dauguma jų taip pat turi Suomijos alergijos, odos ir astmos federacijos ženklą „Allergy“. Alergijos ženklas rodo, kad gaminys paprastai nesukelia odos dirginimo ar jautrumo, nesukelia jautrumo kvapams simptomų, alergijos ar astmos reakcijų. Nors gaminiuose naudojamos natūralios medžiagos ir jie yra saugūs, pravartu laikytis instrukcijų ir naudoti tinkamas apsaugos priemones.

Norite sužinoti daugiau?

Nuolat auganti gaminių linija

Kiilto siekia pirmauti aplinkosaugos srityje. RDI nuolat kuria ir bando naujas gaminių formules, kurios gaminamos iš visiškai atsinaujinančių medžiagų. Į „Natura“ seriją įeina produktai, skirti kasdieniam įvairių patalpų valymui, įskaitant stiklo ir veidrodžių paviršių valymą, indų plovimą ir paviršių valymą profesionaliose virtuvėse. Kiilto Pro Natura“ produktai žymimi žaliuoju ‚Natura‘ ženklu.

Atsižvelgiant į visą anglies dioksido pėdsaką

Gaminio anglies pėdsakui įtakos turi ne tik naudojamos žaliavos, bet ir tai, iš kur jos atkeliauja, kur jos paverčiamos galutiniu gaminiu ir kaip jis supakuojamas.

Ar žinojote, kad pakuotės, pagamintos iš perdirbto plastiko, anglies dioksido pėdsakas gali būti iki 50 % mažesnis, palyginti su pirmine pakuote?

Kiilto Pro Natura pakuotė

„Kiilto“, būdama pradininkė, sukūrė perdirbto plastiko pakuotes profesionaliems valymo produktams. Ši idėja kilo iš noro ne tik siūlyti ekologiniu ženklu pažymėtus produktus, bet ir pakuoti juos ekologiškiau.

Kai įmanoma, „Kiilto Pro Natura“ produktų pakuotės gaminamos iš perdirbto plastiko, visada atsižvelgiant į naudotojų saugumą.

  • Daugelio produktų 1 litro pakuotėse naudojami 100 % perdirbto plastiko buteliai
  • Tiems patiems produktams 5 litrų talpos pakuotėse naudojamas 35 % perdirbto plastiko
  • Purkštukų buteliukai taip pat pagaminti iš 100 % perdirbto plastiko

Siekiama nuolat didinti perdirbto plastiko naudojimą. Tai svarbu, nes pakuočių medžiagos daro didelę įtaką gaminio anglies pėdsako dydžiui.

Kiilto Pro Natura logistika

Visos „Natura“ gaminiuose naudojamos žaliavos yra atsinaujinančios ir gaunamos iš gamtos. Kiilto žaliavas įsigyja kiek įmanoma vietoje, kad išvengtų didelių transportavimo atstumų ir nereikalingo anglies dioksido išmetimo.

Visi „Natura“ produktai gaminami Suomijoje – netoli mūsų klientų Suomijoje, Skandinavijoje ir Baltijos šalyse. Toks sąmoningas artumas vėlgi sumažina transportavimo poreikius, padeda mums sumažinti nereikalingą anglies dioksido išmetimą ir sumažinti bendrą mūsų gaminių anglies dioksido pėdsaką.