Banner picture

Tvarus gestas aplinkai – Kiilto Pro Natura

"Natura" yra tvarumo, augalinių žaliavų ir 100 % biologinio skaidumo sertifikatas. Mūsų "Kiilto Pro Natura" asortimentas gimė iš natūralaus ciklo be nereikalingos apkrovos aplinkai.

Augalinės kilmės ir 100% biologiškai skaidus

Kuriant „Natura“ ženklu pažymėtus produktus buvo atsižvelgta į visą gyvavimo ciklą. Gyvavimo ciklas nuo žaliavos iki gamybos, naudojimo, šalinimo ir perdirbimo yra tvarus. Aukšti reikalavimai keliami ne tik ekologiškumui, bet ir ilgaamžiškumui bei kokybei.

Mūsų klientams patinka Kiilto Pro Natura produktai, nes su jais jie gali lengvai pasiekti savo aplinkosaugos tikslus ir mėgautis efektyviais, patvariais ir patogiais naudoti produktų rezultatais.

  • Certified: Nordic Swan Ecolabel & Allergy label
  • Sustainable without giving up on efficiency
  • Safe and user-friendly

„Kiilto“ sukūrė „Natura“ sertifikatą kaip žiedinės ekonomikos sprendimą. Profesionalūs Kiilto valymo produktai jau seniai ženklinami Šiaurės šalių ekologiniu ženklu. Tai griežti naudotojo saugos kriterijai ir rodo, kad produktai yra draugiški ir aplinkai saugūs, bet vis tiek veiksmingi. Natura serija yra žingsnis toliau, produktai turi Šiaurės šalių gulbės ekologinį ženklą, be to, jie visi yra be kvapiųjų medžiagų. Daugelis jų taip pat pažymėti Suomijos alergijos, odos ir astmos federacijos alergijos ženklu. Alergijos etiketė yra Natura produktų sertifikatas, kad jų galimybė sukelti dirginimo ar jautrumo reakcijas yra kuo mažesnė.

Nuolat auganti produktų linija

„Kiilto“ nori būti aplinkosaugos srities lydere. R&D skyrius nuolat kuria ir išbando naujas produktų formules, kurios yra pagamintos iš visiškai atsinaujinančių medžiagų. Šiuo metu „Natura“ serijos gaminiai apima universalius valiklius, stiklo paviršių valiklius ir rankinį indų ploviklį. Kiilto Pro Natura produktai yra aiškiai atpažįstami pagal žalią Natura etiketę.

Kas labiausiai veikia aplinką?

Žaliavos

Tvari žaliavų gamyba daro didžiulę įtaką klimatui. „Kiilto“ reikalauja, kad visi žaliavų tiekėjai būtų įsipareigoję užtikrinti tvarią žaliavų gamybą.

Suvartojimas

Tvarus vartojimas mažina klimato poveikį. Dozavimo instrukcijos ir veiksmingumo testai veikia kaip tvaraus vartojimo gairės.

Žiedinė ekonomika

Išteklių efektyvumas ir žiedinė ekonomika. Visa Kiilto Pro Natura idėja yra pagrįsta žiedine ekonomika, o visos sudedamosios dalys grįžta į ciklą ir gali būti panaudotos pakartotinai.

Kaip gimsta Kiilto Pro Natura produktai? Sužinokite apie jų chemiją!

Tvari pakuotė turi įtakos gaminio anglies pėdsakui

Kaip pradininkė, Kiilto neseniai sukūrė perdirbto plastiko butelį profesionaliems valymo produktams. Idėja kilo iš noro klientams pasiūlyti ne tik ekologiniu ženklu pažymėtus gaminius, bet ir gamtai draugiškesnę pakuotę.

Ar žinojote, kad pakuotė, pagaminta iš perdirbto plastiko, gali turėti iki 50 % mažesnį anglies pėdsaką, lyginant su pirminėmis pakuotėmis?

Daugelis Kiilto Pro Natura produktų 1 litro pakuotėje yra supakuoti į perdirbto plastiko butelius, todėl rinkdamasis Natura produktus klientas gali aiškiai pasirinkti aplinkai draugiškesnį pasirinkimą. Siekiama nuolat didinti perdirbto plastiko naudojimą. Tai svarbu, nes pakavimo medžiagos turi didelę įtaką gaminio anglies pėdsako dydžiui.

Norite sužinoti daugiau apie Natura produktus?