Aplinkos Valymas

Sveikatos priežiūros produktų sprendimai turi atitikti nuolat kintančius šiandienos poreikius. Tai ištirtos ir įrodytos veiksmingos valymo ir dezinfekavimo priemonės bei valymo praktika. Produktai, kurie ne tik pagerina pacientų saugumą, bet ir padidina personalo produktyvumą bei mažina bendras priežiūros išlaidas. Kiekviena iš šių sričių yra svarbiausia siekiant užkirsti kelią infekcijų skaičiui.

Medicinos prietaisų valymas ir dezinfekavimas

ES medicinos prietaisų reglamentu (MDR 2017/745) siekiama užtikrinti medicinos prietaisų procedūrų, įskaitant ir medžiagas, sukurtas medicinos prietaisų valymui ir dezinfekcijai, saugumą.

Pasirinkę CE ženklu pažymėtas plovimo ir dezinfekavimo priemones iš „Kiilto“, galite būti tikri, kad jie buvo kruopščiai sukurti, išbandyti ir dokumentuoti sveikatos priežiūros tikslais.

Paviršiaus valymas

Valymo tikslas – pašalinti nešvarumus, dulkes ir bet kokius ligas sukeliančius mikrobus iki tokio lygio, kad nekeltų pavojaus užsikrėsti pacientams ar personalui. Įvairioms ligoninių patalpoms, tokioms kaip operacinės, izoliacinės, mėginių ėmimo ar laukimo patalpos, reikalingos darbo procedūrų žinios ir atitinkamos cheminės medžiagos bei įranga, kad būtų pasiektas reikiamas higienos lygis.

Mūsų dešimtmečių patirtis sveikatos priežiūros higienos srityje padės jums rasti geriausią paviršių valymo jūsų patalpose praktiką.

EN patikrintos dezinfekcijos priemonės paviršių dezinfekcijai ir sekretų šalinimui

Paviršiaus dezinfekcija pašalina hospitalinių ligų sukėlėjų plitimą. Mūsų gaminiai pasižymi dideliu mirobicidiniu veiksmingumu ir atitinka reikalaujamus EN standartus bei pacientų ir aplinkos saugai keliamus norminius reikalavimus, tokius kaip MDR (Medicininių prietaisų reglamentas) arba BPR (Biocidinių produktų reglamentas).​

Tekstilės priežiūra

Sveikatos priežiūros srityje tekstilės priežiūra atlieka svarbų vaidmenį ir komforto, ir saugumo požiūriu. Su mūsų profesionaliam naudojimui sukurtomis skalbimo priemonėmis sveikatos priežiūroje naudojama tekstilė yra atspari dėmėms ir higieniška, išlaiko savo kokybę net ir pakartotinai skalbiant.

Paviršių higieninis testavimas

Siūlome įvairius paviršių higienos testavimo sprendimus, kuriais galite greitai ir lengvai patikrinti pasiektą švarą.

Kai paviršiaus švarumo vertinimas nėra pagrįstas vien jusliniu stebėjimu, galite būti tikri dėl savo valymo metodų ir naudojamų medžiagų bei įrangos teisingumo bei pasiekto higienos lygio.

Mašinos ir įrankiai

Ligoninės aplinkos valymas taip pat kelia reikalavimus naudojamai valymo įrangai ir mašinoms. Siūlome patvarią valymo įrangą, tinkančią sveikatos priežiūros aplinkai valyti.

Ypatingas dėmesys buvo skirtas mašinų ir įrankių naudojimo ergonomikai, todėl darbas tampa patogesnis ir efektyvesnis.