Paslaugos

Švara – tai tinkamas sprendimų pasirinkimas ir tinkamas produktų naudojimas. Teikiame technines paslaugas, gaminių ir higienos mokymus bei ekspertinę pagalbą ieškant tinkamų higienos sprendimų įvairiems sveikatos priežiūros sektoriams.

Išsamus sveikatos priežiūros paslaugų asortimentas

Tinkamo produktų ir metodų naudojimo užtikrinimas yra svarbus saugos aspektas. „Kiilto“ moko ir supažindina su mūsų gaminiais labiau specializuotuose higienos mokymuose.

Mokymai

Kaip mūsų klientas, norime įsitikinti, kad turite reikiamų žinių ir įgūdžių, kad galėtumėte tinkamai naudoti mūsų produktus ir sprendimus.

Mokome tinkamus metodus, kaip palaikyti higieną sveikatos priežiūros srityje, ir pristatome geriausią praktiką šioje srityje. Taip pat nuolat informuosime, apie teisinius klausimus, turinčius įtakos švaros ir higienos palaikymui sveikatos priežiūros įstaigose.​

Ekspertų konsultacijos

Mūsų konsultacinės paslaugos, pritaikytos išskirtinai jūsų sveikatos priežiūros įstaigoms, užtikrina, kad jūsų palatų funkcijos būtų kuo ekonomiškesnės ir kompetentingesnės.

Mūsų vystymo ir technologijų skyrius ir sveikatos priežiūros ekspertai pagal Jūsų poreikius rengia mokymus, kurie planuojami kartu, remiantis planiniais vizitais.

Techninis aptarnavimas

Mūsų techniniai ekspertai padeda nustatyti našumo kvalifikaciją ir padeda klientams atlikti našumo ir įprastinę kontrolę. Taip pat siūlome centralizuotų dozavimo sistemų įrengimo prietaisų apdorojimo įrenginiuose, jų techninį projektavimą ir įgyvendinimą

Be to, mes taip pat padedame savo sveikatos priežiūros klientams spręsti kitus įrangos priežiūros poreikius, kuriems reikia techninių žinių. Tai apima, pavyzdžiui, pramoninėse virtuvėse naudojamus prietaisus ir techninį valymą