Rankų Higiena

Rankų higiena yra pagrindinė priemonė siekiant užkirsti kelią atsparumo antimikrobinėms medžiagoms plitimui ir sumažinti su sveikatos priežiūra susijusių infekcijų skaičių.

Rankų plovimas

Dažnai plaunantis rankas, svarbu naudoti efektyvius, bet tuo pačiu ir švelnius rankoms, produktus. Siūlome kelis muilus, skirtus rankų plovimui, tiek su kvapu, tiek bekvapių. Produktai buvo sukurti profesionaliam naudojimui, idealiai tinkami sveikatos priežiūros rankų higienos reikalavimams.

Mūsų sveikatos priežiūrai sukurti sprendimai paprastai yra bekvapiai ir tinka jautriai odai. Šiaurės šalių ekologinis ženklas taip pat rodo, kad mūsų produktai yra ekologiški.

Rankų dezinfekcija

Mūsų solidžios mokslinių tyrimų ir plėtros žinios bei taisyklių ir EN standartų laikymasis užtikrina, kad siūlomi rankų dezinfekcijos produktai, sukurti ir patikrinti pagal naujausius sveikatos priežiūros poreikius.

Procese visada dalyvauja klientai ir išorės ekspertai, tokie kaip dermatologai, pvz., profesionalios grupės, stebinčios alergijos etiketę, dalis.

Kremai ir losjonai

Darbo aplinkoje, kur rankos dažnai plaunamos ir dezinfekuojamos, taip pat svarbu atkreipti dėmesį į odos būklę.

Kremai ir losjonai gali užkirsti kelią ir sumažinti odos išsausėjimą, kuris atsiranda plaunant rankas kelis kartus per dieną. Sveika oda yra geriausia apsauga nuo ligų sukėlėjų.

Dozavimo sprendimai

Siūlome įvairius dozavimo sprendimus, skirtus rankų higienos reikmėms sveikatos priežiūros srityje, įskaitant galimybes tiek mažo, tiek intensyvaus naudojimo vietose. Ypatingą dėmesį skiriame dozatorių naudojimo patogumui ir paprastumą priežiūrai. Taip pat užtikriname, kad jie sklandžiai veiktų su mūsų rankų higienos priemonėmis.

Mūsų asortimente rasite tike rankinių, tiek ir automatinių variantų – nuo paprastų iki aukščiausios kokybės dozatorių.