Pagalba sveikatos priežiūros sektoriuje

„Kiilto“ pristato savo gerai patikrintą švaros ir higienos koncepciją sveikatos priežiūros sektoriuje Skandinavijoje ir Baltijos šalyse.

Pasaulinės pandemijos metu visiems tapo visiškai aišku, kad švara yra tiesiog esminė pacientų saugos dalis. Atsižvelgdama į tai, „Kiilto“ plečia aukštos kokybės švaros ir higienos sprendimus sveikatos priežiūros specialistams Skandinavijoje ir Baltijos šalyse. „Kiilto Pro“ produktai yra pagrįsti dešimtmečių patirtimi, sukurta Šiaurės šalių produktų kūrimo, bendradarbiavimo su klientais ir išsamių bandymų metu.

„Kiilto“ sveikatos priežiūros sprendimų vadovė Kristiina Helminen aiškina, kad Skandinavijoje bendrovė rinkai pristato „Kiilto Pro“ sprendimus, skirtus instrumentų švarai palaikyti (medicinos instrumentų ir daiktų dezinfekcijai ir priežiūrai).

„Šiame sektoriuje Suomijoje dirbame daugiau nei 50 metų ir čia esame rinkos lyderiai. Dabar produkciją tiekiame ir į Norvegiją, Švediją bei Daniją“, – sako ji.

Išmano sektorių

Helminen įsitikinimu, 2022 m. pavasarį pristatyti „Kiilto Pro“ sprendimai yra pasirengę sukelti didelį populiarumą visoje Skandinavijoje.

„Mes pristatome tinkamus produktus, patirtį ir palaikymą nuo pradžios iki pabaigos.“

Pasak Helminen, „Kiilto“ turi ilgametę sveikatos priežiūros sektoriaus žinių ir inovacijų patirtį: „Pavyzdžiui, mūsų vystymo ir technologijų skyrius Suomijoje jau ilgą laiką labai daug dėmesio skyria šiems klausimams.“

Helminen atkreipia dėmesį, kad vystomasis darbas – tai ilgalaikis bendradarbiavimas su įvairių sektorių profesionalais, reikalaujantis nuolatinės srities plėtros, stebėjimo.

„Pastaraisiais metais aplinkosaugos problemos vaidino svarbų vaidmenį kuriant gaminius, todėl „Kiilto“ nori būti ekologiškų produktų kūrimo rinkos lyderiu.“

Higienos ABC

Panašiai ir Baltijos šalyse šiemet bus pristatyti pagrindiniai sveikatos priežiūros sektoriaus sprendimai, iš esmės tai reiškia tinkamą rankų higieną, asmens higieną, aplinkos valymą, instrumentų švarą.
     
Valdis Kazulis, sveikatos priežiūros sektoriaus pardavimų vadovas Baltijos šalims, sako, kad „Kiilto“ sveikatos priežiūros sektoriaus koncepcija Baltijos šalyse dar tik pradeda vystytis, tačiau reikalai juda į priekį: „Trumpalaikė užduotis – sukomplektuoti pradinį produktų portfelį, įskaitant reikalingų produktų registraciją ir pakuotės pritaikymas“, – sako jis.
     
„Tolimesniais žingsniais planuojame plėsti „Kiilto“ gaminių asortimentą naujais produktais ir higienos sprendimais. Tai leis mūsų klientams pasiekti aukštesnį higienos lygį, tuo pačiu sumažinant poveikį aplinkai ir išlaidas.“

Tvarus sprendimas, patikimas partneris

Kalbėdamas apie aplinkosaugos problemas, „Kiilto“ pabrėžia ekologinių veiksnių svarbą, ypač kai kalbama apie platų dezinfekcinių ir įprastų valiklių naudojimą, kuris yra įprastas dabartinėje COVID situacijoje.
     
Kazulio teigimu, „Kiilto“ nori būti patikimu ir profesionaliu partneriu Baltijos šalių gydymo įstaigoms ir darbuotojams.
    
„Norime tapti partneriu, kuris ne tik siūlo aukštos kokybės tradicinius gaminius už priimtiną kainą, bet ir gali pasiūlyti inovatyvius bei individualius sprendimus savo klientams.“