hyginet banner
Sprendimai / Profesionali higiena / Akcentai /

HygiNet® - Skaitmeninis higienos planas, kai tik to reikia

„Kiilto“ sukūrė „HygiNet®“ paslaugą, skirtą skaitmeninių higienos planų kūrimui ir priežiūrai. „HygiNet®“ yra aiškus, intuityvus įrankis, skirtas padėti lengvai įvykdyti įstatymuose numatytus įsipareigojimus ir greitai rasti informaciją, apie higienos planavimą vienoje vietoje. Kam gaišti laiką pildant spausdintą higienos planą?

Integruokite higienos planavimą į savo kasdienį darbą

HygiNet® palengvina mūsų klientų darbą, o higienos planavimas tampa natūralia jų kasdienės rutinos dalimi. Visus teisės aktų nustatytus dokumentus, medžiagų saugos duomenų lapus ir gaminių korteles galima spausdinti skaitmeniniu formatu. HygiNet® taip pat turi išsamias, konkrečiai vietai pritaikytas valymo instrukcijas ir metodus: kiekvienas iš jūsų įmonės gali patikrinti, kokius produktus ir įrankius naudoti kokioje vietoje ir kaip dažnai.

Do you have a HygiNet® ID? Log into the service here!

Nauja, šiuolaikiška ir paprasta naudoti

HygiNet® vizualinį dizainą galima pritaikyti pagal jūsų įmonės įvaizdį. Vartotojams ypač patinka nauja ir šiuolaikiška paslaugos išvaizda. Jo geriausios savybės taip pat apima intuityvumą ir aiškumą. Mokytis nereikia: naudodami „HygiNet®“ galite iš karto pradėti ruošti savo organizacijos higienos planą. Įsigykite redagavimo teises, kad prireikus be vargo atnaujintumėte savo planą. Naudokite „HygiNet®“ planšetiniame kompiuteryje, kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje taip, kaip norite!

Higienos planas kaip bendravimo ir įvadinė priemonė

Arkea jau seniai naudojasi skaitmenine Kiilto paslauga higienos planavimui. Naujausia versija „Arkea“ dar labiau palengvina higienos planų atnaujinimus, ataskaitų teikimą ir vidinę komunikaciją. Kati Mäkinen, Arkea pamainos vadovė, pasakoja apie HygiNet® naudą.

Higienos planas generuoja naujausius saugos duomenų lapus

„UniCafe“ restoranai ir WELL kavinės reguliariai tvarko ir atnaujina higienos informaciją naudoja skaitmeninį higienos planą. Plėtros koordinatorė Outi Luukkonen aptaria, kaip „HygiNet®“ leido palaikyti higieną „UniCafe“ restoranuose ir kavinėse.

Ateities ligoninių savikontrolės ir valymo standartas

Netrukus sveikatos apsaugos srityje bus pradėta taikyti teisės aktais nustatyta švaros ir higienos savikontrolė, kuri jau įprasta maisto pramonėje ir komercinėse virtuvėse. Infekcinių tyrimų docentė Kirsi Saukkonen ragina ligonines pasiruošti savikontrolei.

Higienos planas, kuris niekada nėra pasenęs

Su HygiNet® lengva rasti tinkamą produktą, nes informacija apie gaminį visada atnaujinama. Dozavimo nurodymus taip pat lengva patikrinti. Pilniausia „HygiNet®“ versija apima daugybę medžiagų: vaizdo įrašų, leidinių ir straipsnių bei pagrindinio puslapio paieškos funkciją, leidžiančią greitai rasti informaciją.

Palyginti su spausdintais planais, skaitmeninis higienos planas turi didžiulį pranašumą, nes niekada nėra pasenęs. Galite išlaikyti savo higienos planą aktualų atnaujindami HygiNet® turinį ir naudodami jį rengdami įvadinę medžiagą ir darbo instrukcijas savo darbuotojams. Kaip „HygiNet®“ naudotojui, jums nereikės nerimauti, ar jūsų teisės aktų nustatyta dokumentacija yra tvarkinga – ją rasite paspaudę mygtuką.

Ar norite sužinoti daugiau apie HygiNet®? Nurodykite savo kontaktinius duomenis ir mūsų ekspertai su jumis susisieks.