Sprendimai / Profesionali higiena / Akcentai /

Patalpų Oras

Patalpų oro neteršiantis kasdienis valymas

Įprastinis valymas turi būti atliekamas reguliariai, galbūt kasdien arba kas savaitę. Idėja yra išlaikyti sutartą švaros lygį ir užtikrinti, kad įrenginiai gerai veiktų tarp valymo. Valymo dažnumas priklauso nuo objekto paskirties ir pageidaujamo švaros lygio.

GERAS KASDIENIS VALYMAS

Geras kasdienis valymas veikia patalpų orą. Valymo tekstilė turi būti paruošta specialiai tam skirtoje valymo patalpoje. Darbuotojai turėtų pasiimti tik iš anksto paruoštas šluostes ir „mopus“. Teisingai parinktų chemijos priemonių ir jų dozių sukuriamas iš anksto paruoštas tirpalas. Valymo tekstilė sudrėkinama tirpalu. Kad būtų lengviau paruošti valymo tekstilę, koncentrato galima įpilti ir į šluosčių skalbimo mašinos audinių kondicionieriaus skyrių. Paruoštos naudoti chemijos valymo priemonės nerekomenduojamos išankstiniam paruošimui ar profesionaliam valymui.

Aseptinis požiūris, kuris suriša nešvarumus, o ne paskirsto juos iš išvalytų į nevalytas vietas, yra pagrindinis priežiūros valymo elementas. Norint palaikyti švarų patalpų orą, taip pat svarbu reguliariai valyti dulkes nuo viršutinių paviršių ir valyti ventiliacijos angas. Saugokite paviršius nuo netvarkos, kad paviršiai būtų be dulkių.

METODAI

Tinkamai dozuotos valymo priemonės nesikaupia ant paviršių, jei naudojami šiuolaikiniai valymo būdai. Kai naudojami taupiai, jie net nesušlapina paviršių. Automatiniai grindų šveitikliai ir mikropluošto šluostės apsaugo nuo valymo priemonių kaupimosi, pašalindami nuo paviršių tirpalo perteklių.
Švaresnį patalpų orą galima pasiekti naudojant tinkamą valymo priemonę ir valymo mašinas. Valymo mašinos yra efektyvesnės nei rankinis valymas, todėl, kai tik įmanoma, techniniam valymui turėtų būti naudojamos valymo mašinos. Grindys turi būti valomos automatinėmis grindų plovimo mašinomis. Valymo priemonė ir visi jos pašalinti nešvarumai bus surinkti mašinos.

.

VALYMO PRIEMONĖ IR JOS KIEKIS

Paprastai kasdieniam valymui reikia naudoti labai nedidelį valymo priemonės kiekį. Įprastas skiedimas yra 1–5 ml/1 l vandens arba 0,1–0,5%. Kadangi svarbu tinkamai parinkti kiekį, valymo priemonei dozuoti rekomenduojame dozatorių arba pompą. Labiausiai patalpų orą veikia valymo priemonės kvapas ir tirpikliai. Kasdieniam valymui turi būti naudojama valymo priemonė be kvapiųjų medžiagų ir tirpiklių. Kitas gaminių saugos rodiklis – Šiaurės šalių ekologinis ženklas, parodantis atitikimą daugeliui vartotojų saugos standartų.

TEISINGAI PASIRINKĘ, GALITE TURĖTI GERĄ PATALPŲ ORO KOKYBĘ:

  • bekvapes valymo priemonės
  • valymo priemones be tirpiklių
  • produktus, pažymėtus „Nordic“ eko ženklinimu
  • alergijos patvirtintas produktus
  • dozatorius ar dozavimo įrangą
  • geros būklės valymo įrangą ir mašinas
  • grindų priežiūros metodus, kurie sumažina kasdienį valymą

Dėl nepakankamos priežiūros ir valymo patalpos tampa mažiau patrauklioss ir sumažėja nekilnojamojo turto vertė. Geras valymas garantuoja patalpų saugumą ir švarą, gerina patalpų oro kokybę.

Banner picture of Kiilto products which promote high indoor-air quality

Mūsų gaminių asortimente yra valymo priemonių*, kurios gerina patalpų oro kokybę. Sužinokite daugiau apie produktus:

* produktų plėtros vadovės Heidi Kähkönen pareiškimas: KiiltoClean Oy’s maintenance cleaning agents