Sprendimai / Profesionali higiena / Akcentai /

SafePoint+ skirtas gerai rankų higienai

„SafePoint+“ yra veiksmingas būdas užtikrinti gerą rankų higieną dideliam kiekiui žmonių. Saugumo jausmą viešose erdvėse didina galimybė saugiai dezinfekuoti rankas ir laikytis atstumo nuo kitų žmonių. Sprendimas yra labai autonomiškas, leidžia dozuoti iki 2500 dozių (jei kanistro talpa 5L), taip sutaupant dozatorių aptarnaujančio personalo laiko.

Kaip atrodytų pasaulis be geros rankų higienos?

Higiena ir švara yra kertinis mūsų visuomenės pagrindas. Iki 2020 metų net nenutuokėme, kad rankų higiena taip įtakoja mūsų saugumo jausmą. Sistemingas ir paprastas rankų higienos sprendimas yra pagrindinis veiksnys atkuriant saugumą ir laisvę judėti ir keliauti ateityje.

Restoranai, maisto parduotuvės, prekybos centrai ir oro uostai…

…yra vietos, kuriose kasdien juda daug žmonių, pavyzdžiai. Jie taip pat yra ir susitikimo taškai, kuriuose reikia laikytis rankų higienos. Net vienas žmogus, nepaisantis rankų higienos, gali greitai užkrėsti virusu kelis netoliese esančius žmones. Gera rankų higiena ir sveika oda, kartu yra geriausias skydas nuo infekcinių ligų. Todėl labai svarbu pasirūpinti rankų dezinfekavimo priemone, kuri būtų veiksminga, prieš įvairias bakterijas ir virusus, bet taip pat būtų švelni odai.

„Antibac Safepoint+“ naudojame „Clarion Hotel Energy“ nuo 2020 m. spalio mėn. Geriausia tai, kad naudojant dozatorių nereikia liesti. Jis atrodo profesionaliai ir yra pakankamai didelis, todėl jums nereikės jo taip dažnai pildyti.

Karoline Snekkevik, Hotel Manager, Clarion Hotel Energy, Norway

Šiuo metu niekas nenori stovėti eilėje ir laukti, kol iš buteliuko paims dezinfekavimo priemonę. „SafePoint+“ sukuria ir užtikrina gerą pirmąjį įspūdį. Tai suteikia komforto ir saugumo jausmą. Manau, kad tai tikrai gali turėti įtakos, ypač privačiame sektoriuje.

Peter Hald, Abena Re-Seller GmbH, Germany

Produktu lengva pasitikėti, o „Kiilto“ prekės ženklas daro didelę įtaką teigiamam įvaizdžiui. Mums buvo svarbus „Safepoint+“ dozatoriaus atneštas švaros jausmas! Rankų higiena palaikoma dezinfekantu, kurį naudoti tikrai paprasta.

Kirsi Oldén, Tamrex Oy, Finland

—- NOTE! Add here your local posts and articles —-

SafePoint+ higienos sprendimas

  • Galėsite sistemingai kontroliuoti rankų higieną savo patalpose.
  • Dozavimo sistema visada pasiekiama ir paruošta eksploatacijai, personalui nereikia daug laiko ją prižiūrėti.
  • Dozatoriaus liesti nereikia, jis turi greičiausią išmanųjį jutiklį, kuris dozuoja rankų dezinfekavimo priemonę.
  • Galite laikytis saugaus atstumo nuo kitų žmonių ir nėra eilių, nes įrenginys veikia abiem kryptimis.
  • Iki 2500 dezinfekuotų rankų porų (priklausomai nuo kanistro dydžio ir numatytosios dozės).

Ar žinojote, kad, pavyzdžiui, po žiedu ant piršto yra tiek pat bakterijų, kiek yra gyventojų Europoje, arba kad bakterijų skaičius po įtrūkusia odele atitinka Žemės gyventojų skaičių?

Kiilto yra atsakinga Šiaurės šalių įmonė ir higienos pramonės pradininkė. Turime dešimtmečių patirtį dezinfekavimo priemonių ir sveikatos sektoriaus srityse. Mūsų produktai yra sukurti Šiaurės šalyse ir tinka įvairioms pramonės šakoms, tokioms kaip maitinimo, sveikatos priežiūros, maisto ir technologijų pramonė bei profesionalus valymas.

Hand disinfection with SafePoint+

„SafePoint +“ – tai rankų higienos sprendimas, taupantis darbuotojų laiką, sutaupantis įmonės kaštų ir sumažinantis saugai svarbių kontaktų skaičių. Dėka dozatoriaus, dezinfekavimo priemonė nėra švaistoma, nes dozė visada yra teisinga. Vienas 5 l kanistras atitinka maždaug 2500 dozių, o tai savo ruožtu atitinka maždaug 10 pusės litro talpos buteliukų.

Daugiau informacijos galite sužinoti iš savo vietinės Kiilto sales team komandos.

Donatas Barcys
Pardavimų Vadovas
donatas.barcys@kiilto.com
+37065053066